Tagasi
Järgmine

Sügis

Foto: Carlos Victirero

Kes rahmeldab aiamaal saaki korjata, kes käib metsa all seeni ja marju korjamas ega saa pidama. Igal omad eelistused ja lemmikud. Nii ehk naa on praegu maksimumtuuridel käimas talvevarude kogumine, et järgmise saagikorje ajani oleks head ja paremat omast käest võtta. On neidki, kes käivad korjel kaasas, sest lihtsalt meeldib looduses olla.

Minu sellesügisene korilus on hoopis iselaadi – raamatukorilus. Inimesed muudkui loobivad raamatuid minema, või nüüd siis juba tulevad mulle pakkuma – ja varsti ei mahu ma ise oma elamisse ära nende raamatuvirnade vahele, aga no ei saa ju lasta häid asju ära visata! Mõtlen täitsa, mis viis on see kõige mõistlikum, leidmaks neile raamatutele uusi omanikke. Raamatuvahetuses läksid osad raamatud kui kuumad saiad minema, nii kui üles panin. Osad sinna ei jõudnudki, kadusid FB seinalt juba ära, kui sõbrad nägid. On maailma kirjandusklassikat, lasteraamatuid, kokaraamatuid, hoidiste valmistamise raamatuid; raamatud konkreetsest loomast, linnust, kalast, seenest – ja mitte mingi tilulilu, vaid teadust ka taga. On kooli kohustuslikku kirjandust ja armastusromaane, on oluliste kulumisjälgedega raamatuid ja neid, mis näevad välja kui uhiuued. Osadesse raamatutesse ma lihtsalt uppusin ära. Näiteks meditsiiniraamatud. Millega raviti haiguseid umbes sajand tagasi. Düsenteeria puhul oli muuseas ette nähtud tee konjaki ja sidruniga ja nii iga päev. Ma ei mäleta, mille puhul oli ravikavas punane vein, samuti igapäevasena. Hämmastas see, mis diagnoosid juba toona olid ja üllatuseks oli, mis ravimid juba toona olemas olid. Festal oli juba ligi sajand tagasi olemas – aga kõhuhädade puhul on ta siiani kasutusel. Ja millise fantastilise tervishoiu raamatu ma täna sain! Gooti kirjas, aga sisaldab inimese skeleti, veresoonkonna ja muid olulisi pilte ja on muidu põhjalik ja paks raamat uskumatult heas korras.

Nii ta on, igaühele oma. Üks plaksutab käsi marjavälu peale, teine unustab end ära seenemetsa, kolmas uputab end raamatute keskele ja ühtviisi õnnelikud on nad kõik!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Chakra Center

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid 7.-13. septembriks
Järgmine artikkelSõnumid kanarbikukuu 21.-27. kuupäevaks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi