Inglisõnumid maikuu I pooleks

24
32028

1Mõtted

Foto: Angel Wallpapers

Aprill möödas ning käes on mai. Kuidas siis möödunud kuu inglisõnumid tundusid ning millise sõnumiga uut kuud alustasid?

Jätkan siis samal, inglisõnumite lainel ja soovin, et need inglisõnumid toovad sinu ellu selgust, armastust ja õigel rajal kõndimist.

Igaks juhuks ei luba inglisõnumeid stabiilselt mitu korda kuus, aga üht võin öelda küll, et maikuus tuleb inglisõnumeid küll kahel korral, nii maikuu esimesse kui ka teise poolde. Praegu siis sõnumid maikuu esimesse osasse.

Kui sul on aga soov endale saada personaalset inglihoroskoopi varasemal kujul, siis saab ka neid, ainult et ei tee seda igale soovijale, vaid vahendan neid kuni kümnele inimesele ühes kuus, seega soovi korral võta e-postil: horoskoop[ätt]hingepeegel.ee ühendust ja uuri jägi millistel tingimustel seda endale saad.

Selgituseks

Sõnumid inglitelt

Inglisõnumid on saadetud inglite poolt ning just ja ainult Hingepeegli lugejatele ega põhine sinu tähemärgil, vaid sinu intuitsioonil, mis on sinu inglite juhendatud just praeguses ajamomendis. Mis tähendab seda, et palun sul valida nende kolme pildi vahelt ÜHE kindla pildi ja tee see valik hoolikalt oma sisetunde järgi. Otsust tehes, vali pilt, mis tõmbab sind praegusel momendil enda poole kõige enam.

Võin sulle kohe öelda, et pilt, mida sa valid, ei ole sõnumi illustreerimiseks ja sealt pole sul mõtet otsida alateadlikku mõtet/ennet. See on sinu inglite viis suunata sind valimaks just sulle vajalikku ÕIGET sõnumit konkreetsel hetkel, mis seisab konkreetse pildi taga.

Jätkuvalt palun sul olla endaga aus ning valida endale üks pilt maikuu esimesse nädalasse, ehk siis 1-8 maini. Loe sõnum läbi ja mõtle sügavalt selle üle, mida inglid sulle teada andsid ning millele nad paluvad sul sellel ajamomendil erilist tähelepanu pöörata.

Järgmine sõnum, mille endale valida saad, on hea teha järgmisel nädalal, aga kui sul on kole kiire ja sul pole kannatust oodata veel nädalat, et uut sõnumit valida ja tahad valida teise sõnumi ka, mis on mõeldud ajavahemikku 9-15 maini, siis jääb järgi veel üks, millega lähed vastu mai teisele poolele.

Mina ise soovitan sul soojalt tulla nädala pärast tagasi ning teha siis teine valik. Miks mitte kohe valida mõlemad sõnumid ja asi tahe, eks? Seda seetõttu, et valides endale esimest sõnumit, mis on just suunatud inglite poolt mai esimesse nädalasse ning sellega koos valid sa ju endale pilti, mis sind hetkel kõige enam tõmbab. Just selle hetkemomendi pildi tagas ongi sinu ÕIGE sõnum. Valides korraga mitu sõnumit, et suuda sa keskenduda sellele, mis sind hetkel kõige enam tõmbab ja jääd pendeldama kahe sõnumi vahele, mis jällegi ajab sul “juhtme sassi”, sest sellest sotti saada on võibolla raskem, kui sa ootasid. Valik on sinu.

Tagasi


lhv seb swed nordea

 

Eelmine artikkelTänu vastuste eest!
Järgmine artikkelTaroskoop maikuuks
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

24 KOMMENTAARI

  1. Ma nägin oma teel sulge, siis teist ja kolmandat ning lõpuks peata laiaks sõidetud tuvi. Vabandust aga selliseid sulgi satub üsna tihti mu teele … on see nüüd ingli sõnum või mida ma peaksin sellest rvama.

  2. Aga, millistele küsimustele keskenduda MAI kuus? Aprilli kuu sõnumid olid suhete ja muu sellise jaoks, aga mai kuu? Tänan. Ja Inglisõnumid väga meeldivad. :)

    • Huvituja – keskendud sellele küsimusele, millele vastust soovid. Lihtsalt eelmine kuu olid inglitelt sõnumid just peamiselt suhete ja armastusega seotud, seekord on laiahaardelisem. Aga ei pea ka küsimusele keskenduma, kasuta intuitsiooni ja saad vastuse, mis just praegu oluline on, ja küll siis ka ise aru saad, mille kohta see käib.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi