Sõnumid 20.-26. kesakuu päevaks

0
25084
Foto: erakogu
Tagasi
Järgmine

Kui elu jagab vürtsi

Mul täitus läinud nädalal aasta uues elukohas ja paraku ka aasta töötuna. Mõtlesin, et olen tubli ja aitan oma rahalisel olukorral kosuda ja kobin metsa marjule. Haarasin kaasa kombaini, marjapuhasti, ämbri, mökerdasin end vereimejapeletitega sisse nii, et olin ise öökima hakkamas, rabasin kotiga kaasa veel mitu kihti riideid ja võrguga kalamehekaabu, et vähemalt peakolu päästa. Kolmes kohas käisin, tulemus ikka sama: marjad on nii kribud nagu mina pole oma pea poolesajandise elu jooksul veel kordagi näinud. Täpsemalt öeldes nii kribud, et nad pudisesid kombaini piide vahelt läbi või jäid sinna kinni, nii et mahalangenud oksapuru, mis ka piide vahele kinni jäi, lömastas nad ära või pühkis maha ja kombaini kogunesid suures osad vaid mustikalehed, mitte mustikad ise. Täiesti mõttetu üritus sel moel. Jätsin siis abivahendid sinnapaika ja hakkasin käsitsi nokkima. Süda kippus pahaks selle pea alaspidi kakerdamise ja läbi riiete raginal närivate parmude ja mingite muude suurte vihaste lenduritega taplemise ning palavuse peale – ja arusaam, et neid kribusid marju on ka nii hõredalt, et ma tegelen ajaraiskamisega, ei aidanud. Urisesin, et vähemalt omale moosi jagu pean kokku saama!

Koju jõudes kallasin oma umbes tunnise korje saagi taldrikule ja tulemus oli see, et dessert-taldrik sai täis. Taldrik!!!, mitte kauss, pott või midagi…. mille kõvasti välja ütlemist häbenema ei pea. Kui ma nägin, kui väikesed need mustikad ikka on, tuli mul äkki pähe, mis on nende suuruse võrdluseks sobiv. Vürtspipra terad! Nii ma siis võtsingi näputäie piprateri ja panin juurde näputäie elu elamust pakkunud mustikad ja tegin pildi, mida siin näete.

Ma võiks ju nutta, et mu plaan marjakorjamisega lisa teenida läks luhta ja et ma isegi endale mingit normaalset kogust marju ei saanud ja selle natukese pärast end nii koledal kombel ära järada lasksin…. aga ei, ma ei kurda! Ma naeran ja vaatan asja teisest küljest – esiteks, sain elu elamuse – et nii väikseid mustikaid saab ka olla, teiseks – kui seis on nii sant, siis edasi saab ainult paremaks minna.

Olgu ka sinul alati oskust näha asjades seda helgemat poolt, et minna reipalt edasi!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Coroflot

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelPidutse alkoholivabalt! Ekstaatiline tants viib Solarise katusele
Järgmine artikkelTäiskasvate Lastelaager pakub võimaluse minna tagasi lapsepõlve
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi