23. juulil kell 18-22 toimub Solarise katusel, kohvikus Komeet, eriline sündmus. Tullakse kokku selleks, et ennast täiesti kainena mõnusalt ja vabalt tunda ning kohtuda südames ja armastuses teiste inimetega.

Mõnus muusika viib ekstaasi

“See on koht, kus saame ühiselt koos luua mõnusa ja turvalise atmosfääri Naudime vabadust ja tantsime ilma hinnanguid andmata mõnusa muusika saatel end ekstaasi!” ütleb korraldaja Tiit Trofimov.

Plaate keerutab DJ Rain Tunger, kes mängib muusikat läbi südame ja oskab rahva suurepäraselt üles kütta. Raini toetab löökriistadel Sim Koppel, kes enda trummipõrinaga annab juude mõnusat vürtsi ja ekstaasi.

Tantsu vahel pakuvad vaheldust alkoholivabad joogid ja mahetoidud

Komeet pakub osalejatele uut mahemenüüd, toorkakaod ja erilisi alkoholivabasid kokteile ning mullijooke.

Ürituse hind on 20 € sularahas.

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelMilleks saab kaugvaatlust-tajumist kasutada? Äri, tervis, loterii, inimeste ja esemete otsimine jne
Järgmine artikkelSõnumid 20.-26. kesakuu päevaks

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi