8Draakoni aasta algus

Pilt Seidenperle from Pixabay

10. veebruaril algab puudraakoni aasta. Draakonit seostatakse külluse ja võimuga. Samuti soosib Draakon suuri muutusi, seega tulevikuplaanide tegemiseks just õige aeg. Et rahaliselt on paljudel väga keeruline, on oluline ka see, et Draakon võimaldab majanduslikku seisu oluliselt parandada ja paljusid saadab suur edu. Draakon on kartmatu tegutseja, seega peaks tegudeni jõudma ka need, kes muidu on kõhelnud ja kahelnud ja pole mõtteid tegudeks teinud. Seekordse Draakoni keevalisust rahustab maha tema puumärk, mis annab rahulikkust, empaatiat ja headust.

Õnne ja külluse ning edu üle saavad Puudraakoni aastal hõisata eelkõige Roti, Kuke, Ahvi ja Draakoni aastal sündinud. Rottide äri hakkab õitsema, Kuked saavad nii ihaldatud tähelepanu osaliseks ja võib suisa kuulsakski saada, Ahv saab igasugu probleemidest ja takistustest priiks. Draakon – tema viib kõik oma unistused ellu. Edukat ja õnnelikku Puudraakonit teile kõigile!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum. Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Järgmine”, kuni jõuad soovitud kuupäevade vahemikuni ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi

Energiavahetus

Pilt: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelPiiride seadmine on osa enesearmastusest
Järgmine artikkelTaroskoop 12 tähemärgile 5.-11. veebruarini
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi