Tagasi
Järgmine

Talveta talv

Foto: Erakogu

Olen ma oma elus näinud igasugu ilma ja mäletan mitmeid talvesid, kui vihma kallas nii, et jope ligunes läbimärjaks, iseendast rääkimata, juba poolel koduteel, mäletan talviseid äikeseid üheksakümnendatest ja selgi sajandil. Mäletan nii lumme uppunud kui pakase käes raksunud talvesid, kui ka lumevabasid ja õige sooje talvi, aga nii olematut talve kui käesolev, mina ei mäleta. Looduses küll üks, küll teine õitseb ja rohetab, nüüd aga on ikka päris roheliseks juba läinud, nii et ei oska muud, kui loota, et külma ei tuleks kui lund ei tule, sest muidu on saagid mokas, kui kõik pungad – või siis suisa õied – ära võetakse.

Samas ma ei kurda ja ei hakka ette kujutama pöördumatut kliima soojenemist – Ain Kallis on Maalehe veergudel ilmast ja kliimast ja ilmavaatluste tulemustest pikalt ja põhjalikult rääkinud ja teinud selgeks, et paanikaks pole põhjust, selliseid temperatuurimuutusi on ilmavaatluse ajaloos varemgi olnud, aga inimesed on selle ära unustanud, nüüd aga köetakse kirgi üles. On mis on, minule selline soe ilm sobib… üldse, mulle sobiks ideaalselt selline lahjavõitu sauna kliima aastaringselt… aga ei hakka ma enam kuskile teise ilma otsa kolima – siis kui tahtsin, ei saanud, nüüd võibolla kuidagimoodi saaks kah (võibolla saan lotomiljonäriks või õnnestub mõni miljardär miljonäriks teha), aga ei taha. Ei viitsi enam jamada, kui aus olla. Võibolla kui mingi meeletu energia äkki kuskilt tuleb või ma ei tea mis, siis räägin hoopis teist juttu. Praegu aga ronin parema meelega kiiktooli ja kääksutan seda ja loen mõnda head raamatut ja lasen tolmurullidel ise endiga hakkama saada, ega nad kuskile ära jookse, küll nad ära ootavad, kui ma nendega tegeleda viitsin. Peamine on see, et ma pole lapsepõlvest saadik esimest talve enam ei toas ega õues kringliks külmunud. Mulle rohetav talv sobib!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelTenerifel toimub lõõgastav jooga- ja päikesepuhkus
Järgmine artikkelPehme ja kõva kuuseis veebruariks 2020
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi