Olen tänaseks rõõmsalt juba tervelt kuus nädalat oma uue elustiili kütkes ja mulle see meeldib ja sobib. Ka pere on üksmeelelt uue elustiili omaks võtnud ilma igasuguste kõrvalnähtudeta. Loomulikult ei keela ma kellelgi, kui neil peaks isu olema “vana harjumuse” järgi. Igaüks teeb omad valikud ise. Kui alguses veel taheti vahepeal ka “vana” sööki, siis nüüd ei ole päris pikka aega kuulnud, et keegi oleks millegi järgi puudust tundud. Meie toidulaud on kaetud igast aspektist meile vajalike mineraalide ja vitamiinidega ja seda kõike looduse poolt.

Võin rõõmustada, sest see nädal läks veel tervelt 6 cm maha. Sõnnikuviskamine oli boonuseks… Näis, kas järgmisel nädalal on ka suuremaid muutusi märgata.

Tegin prooviks ka putru, olin selle pudru  suhtes väga skeptiline, kuna olin enne harjunud sööma ikkagi soolast putru moosi või hapukoore või võiga, aga mitte kunagi magusat putru. Siis seekordne puder on oma loomult magus, aga ei hõlma endas mingeid helbeid ega teravilja. Ja kui maitsev ja toitev. Tegin neljakordse koguse putru kuuele inimesele ja kuna see on nii rammus ja toitev, siis peale abikaasa ei suutnud keegi oma pisikest portsu ära süüa…  Kõht sai enne pilgeni täis.

Mõned pildid ka lisaks toiduporri täienduseks

 

Eelmine artikkelToiduporr vol. 2
Järgmine artikkelLaste soovil
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

2 KOMMENTAARI

  1. Kui hästi läheb, siis äkki järgmine nädal saan uue numbriga hõigata… Nii natukene on veel puudu. Mul õnneks kapis kitsamaid pükse jagub – mis enne jalga ei läinud, nüüd pean neile vaikselt rihma otsima hakkama :D Olen väga rahul. Ei taha isegi mõelda sellele, mida enne endaga tegin… See on nii loomulik ja kõigele lisaks veel nii lihtne ja maitsev. Ajutööd on palju, aga see kulutabki kõige enam kaloreid :D

  2. Palju kilosid on läinud juba?:)Aga tubli, enesunne on hoopis midagi muud, kas pole?
    Ma ostsin juba kolmandad püksid…irw, jube kulu aga milegiga peab ennast premeerima.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi