Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Morty Lefkoe

Kas sulle ei tundu tänavune aasta mõistmatuna? Maailm, loodus, inimesed – on sassi, segi, lolliks läinud? Kas tunned hirmu selle ees, kes järgmisena sureb, sest surm tundub omale muruniiduki või lausa kombaini soetanud olevat senise vikatiga vehklemise asenduseks? Oled segaduses, hirmunud, väsinud?

Tea, et sa pole kaugelt mitte ainus, kes selliseid asju täheldab. Kõik eelpool loetletu viitab sellele, et toimumas on suured muutused ja ümberhäälestamised energiates. Paljud ei kannata seda välja ja murduvad… Kõige raskem on neil, kellele meeldib elu ilma muutusteta, kellele meeldivad vanad, äraharjunud asjad ja kes ei taha uuendusi, uusi asju ja vahest ka mitte uusi inimesi oma ellu.

Kuldne aeg saabub neile, kes on uuendusmeelsed, eksperimentaatorid, pioneerid, teerajajad, edasiviijad, maailmamuutjad, avastajad, leidurid. Keeruline on see aeg paljudele, sest raske on arvata, mis ees ootab ja milleks valmis olla. Kindlasti on see aeg huvitav, sündmuste – ja seiklusterikas ning igav pole vist küll kellelgi. Fotoaparaat või vähemalt korraliku kaameraga telefon tasuks võimalikult alati ligi hoida, jäädvustamaks ainulaadseid hetki ja kaadreid.

Pea meeles, et millegi lõpp on millegi uue algus. Ööst saab päev ja öö on kõige pimedam enne koitu. Nii on ka elus. Enne, kui hakkab minema paremaks, läheb nii hulluks, et mõistus tahab end välja lülitada. Ja siis äkki algab päev, päike tuleb välja ja algab uus elu, uus hingamine! Roti aasta on loomise, uute võimaluste ja alguste aasta. Uus ei saa aga tulla, kui vana pole talle ruumi teinud… Seega Rott käitubki ebaharilikult, tehes puhastustööd ja tõmmates otsi kokku. Alles siis, kui “plats” on valmis, toob ta selle uue välja. Ja see on väärt kõige eelneva üle elamist.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Enzo on DeviantArt

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelTäiskasvate Lastelaager pakub võimaluse minna tagasi lapsepõlve
Järgmine artikkelEkstaatiline tants toimub taas Solarise katusel
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

2 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi