Tagasi
Järgmine

Jäär

Foto: A few good things

Pikne

Jäära tähtkujus sündinud inimesi iseloomustab kõige enam nendes peituv võimas ning jõuline vabanev elekter, mida võib kõige enam võrrelda piksega. See on ere, värvikas ning surmav. Nagu ikka seal, kus parasjagu pikne paugub, siis seda on alati rohkesti. Piksenoolt loetakse peajumala Zeusi relvaks ning ära ei tohi unustada ka seda, et piksenool oli just see, mis aitas Zeusil omal ajal võita sõda Titaanidega.

Tujukad Jäärad on üsna südikad ning neile meeldib võidelda, olgu siis verbaalselt või füüsiliselt – nad on oma loomult juba sõjakalt meelestatud. Selline südikus ning sõjakas meelestatus paneb neid tundma elusana ning võitmatutena. Jäärad peavad õppima suunama oma viha ning kirge viisil, kuidas sellega teha rohkem kasu kui kahju, ehk rokem suunama oma energiat positiivsemalt ning innustavamalt.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Eelmine artikkelVäelauljatar Peruquois: naisel, kes tahab leida ennast, tuleb vaadata endasse
Järgmine artikkelValmistu suurteks muutusteks ning märgiliseks pööripäevaks
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

9 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi