Inglisõnumid hallituskuu viimaseks ning sügiskuu esimeseks nädalaks

22
17146

1Ootusärevus

Foto: Alex Grey

Ja saabki suvi läbi, läks teine kuidagi väga kiiresti, võib isegi vist öelda, et polnudki teist õieti olla. Terve suve jooksul vist paar nädalat. Reeglina on ju meie kliimavöötme kuumimad kuud ikka juuli ja august ja enne kui isegi tõeliselt soojaks läks tuleb juba uus kuu peale.

Nüüd ootavad mõned lapsed uut kooliaastat, teised mitte nii väga. Mõni aeg tagasi lendasid ka endal kõhus liblikad, sest oli mida oodata. Tunne oli selline nagu läheks tagasi kooli, kus kõik on uus septembrikuus.

Möödunud nädala lõpul sain kokku uute ning põnevate inimestega ning sain ka uute ja huvitavate kogemuste võrra rikkamaks. Sellelt kokkusaamiselt sain kaasa palju positiivset energiat alustamaks uut nädalat enda jaoks veidi teistel tuuridel. Siinkohal suured tänud kõigile asjaosalistele!

Kuna pikemat aega oli mind vaevanud teadmine, et tuleb oma elus midagi tõsisemalt muuta, sest enam vanaviisi edasi minna lihtsalt ei saa. Ilmselt sain kokkusaamiselt ka tõuke nende muutuste elluviimiseks. Tean, et vajan oma ellu tõsiseid muudatusi, nii liikumises, toitumises, ilmselt ka majapidamises ja võibolla veel  mõnes muus eluvaldkonnas, aga eks aeg näitab. Saa siis aru, millest kõik tingitud on, kas olen lihtsalt oma praegusest elukorraldusest tüdinud, on saabunud mingi loll kriisimoment või siis olen lihtsalt rohkem arenemas/kasvamas, vast varsti saab sellele rohkem selgust. Seni aga tuleb endas selgust leida ning edasi vaadata, mida elul mulle veel varuks on.

Sõnumi valimiseks kliki nupukesel: “Loe seda edasi”.

Tagasi
Eelmine artikkelTee ise – tuline chillikaste
Järgmine artikkelTegevused enne kristalli kasutamist
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

22 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi