Inglihorskoop – veebruari I ja II pooleks

71
78849
Tagasi
Järgmine

Selgituseks

Jaanuar möödas ning kätte jõudis aasta kõige lühem kuu, mis sellel aastal just nii väga lühike polegi, tänu liigaastale.

Foto: Ali Kaukas
Foto: Ali Kaukas

 

Millised sõnumid inglid seekord endaga igale tähemärgile kaasa toovad, saad lugeda vastavalt oma tähemärgi alt. Aga enne, kui inglisõnumiteni jõuame, siis jätkan Merle Lutsu luuleridadega.

Kas miskit toimub minu sees,
et vajan rahu…vaikust
ja olen palju looduses,
kus tunnen elu maiku.

Ma naudin värskeid hommikuid,
kui kõik mu ümber ärkab
ja pilvist tekkind kujundeid
ma ikkagi veel märkan.

Ei pelga vihma äiksega,
mis taevast alla sajab,
ma varbad paljad jalutan
sooja vihma ajal.

On päikseloojang õhtueel,
kui unejutt mu peas,
mis räägib, et mu elutee
on õnnelik ja hea.

Sinu tähemärgile saadetud inglisõnumit saad lugeda, kui valid kas rippmenüüst oma tähemärgi või liigud postituses edasi-tgasi nuppudega „Tagasi“ ja „Loe edasi“

Kas sa oma ingite sõnumeid ka kuulda võtad, oleneb juba paljustki sinust endast. Sõnumite lugemisel ära unista lugeda ka ühissõnumit ega lõpusõnumit, sest ka seal on inglitel sulle midagi öelda, mida võiksid endale kõrva taha panna. Lisaks ära unusta lugeda ka lõpusõnumit minult, sest ka seal on infot, mida sa kindlasti teada võiksid.

Tagasi
Järgmine

Soovid meid toetada, vali endale sobiv pangalink ning kasuta rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE212200221058508715 (Swedpank) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist on sinule enim kasu olnud”. Iga kolme kuu tagant loosime oma toetajate vahel tänutäheks välja väikesed kingitused. Tulgu iga sinu annetatud summa sulle vähemalt 10x tagasi!lhv seb swed nordea

 

Eelmine artikkelSibulakoored… abiks inimestele ning taimedele
Järgmine artikkelRavist hoolimata sant olla
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

71 KOMMENTAARI

  1. Olen Inglihoroskoopi alati oodanud ja lugenud suure huviga ning püüdnud ka talitada Inglite nõuannete järgi. Mul on elus praegu väga keeruline aeg ja neist sõnumitest oli suur abi. Kuid ma mõistan, et eks elus on vaja edasi liikuda. Edu teile :)

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi