Tagasi
Järgmine

Aprill

Foto: Free Big Pictures

Kuidas sina suhtud kella keeramisse? Minule näiteks sobib suveaeg palju paremini kui talvine. Suveaeg on justkui loomulikum ja ka valgustsükkel on paigas. Talvise kella keeramisega keeratakse kõik kuidagi pahupidi… Aga see on puhtalt minu arvamus ja ei plaanigi siin kella keeramise saagi käima tõmmata, seega võtke asja rahulikult, kellele talvine aeg rohkem sobib.

Endal on oodata veidi rahulikumat nädalat kui seda oli möödunud. Rahulik ei tähenda igavat, seda kindlasti mitte. Nagu ka aus vastus ei pruugi olla viisakas või ootuspärane…

Ilmselt paljud aednikud ootavad juba pikisilmi seda aega, mil saab juba aktiivsemalt aiamaal toimetama hakata. Mina veel ootan soojemaid aegu ja seda, kui öökülmad möödas. Möödunud aastal olin liiga varajane ning maikuised öökülmad võitsid mitmed taimed ära. Sel aastal katsun natukene targem olla ja aprillis veel väga midagi maha ei istuta.

Nagu juba möödunud nädalal kogesid, siis mõneks ajaks on nädala taroskoobil teine struktuur. Eks näis, kaua selle konkreetse struktuuriga jätkan ja mida uut asemele toon. Siit aga küsiks seda, kas ja kuidas selline struktuur sinule meeldib?

Nädala energia – räägib sellest, millised energiad sel nädalal peamiselt üleval on ning millele võiks veidi rohkem tähelepanu pöörata
Armastus – näitab seda, mida võid käesoleval nädalal oodata oma armuasjades.

Raha – näitab seda, mida on rahaenergial sinu tähemärgile öelda. Millele rohkem tähelepanu pöörata.

Tervis – nagu ikka, mida sel nädalal siis oma tervise juures rohkem jälgida võiks.

Läheme nüüd siis selle nädala sõnumite juurde ning vaatame, mida tarokaardid räägivad selleks nädalaks 12 tähemärgile. Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele „Järgmine“ või vali rippmenüüst endale sobiv tähemärk. Ära unusta postituse lõpus vaatamast ka „Lõpurosinat“, sest ka seal on sulle üks lisasõnum. Nüüd aga vaatame, mida räägivad kaardid käesolevaks nädalaks.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid aprilli algusnädalaks
Järgmine artikkelTaroskoop 12 tähemärgile 8. – 14. aprillini
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi