Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: James Wheeler

Üheksa korda mõõda, üks kord lõika -ja parem karta, kui kahetseda – ehk ole ettevaatlik ja ära tegutse mõtlematult. Kiire tulu ei vii kaugemate aareteni. Keegi klammerdub sinu külge. Kui sinus võib vallanduda soov olla hea ingel, kaitsja, päästja, mõistja, toetaja – pea meeles, et parim, mida kellele iganes saad teha, on – lasta tal endal oma elu elada. Paku õnge kala asemel. Kui aga tegemist uppumisega, siis viska ikka päästerõngas, mitte ujumisõpik. Terve talupojamõistus aitab ka keerulistes olukordades. Peale päästmist saad suunata ujumisõpiku või õnge juurde. Ära harjuta kedagi endast sõltuma – see muutub ajapikku sulle endale koormavaks ja aidatav ei püüagi ise hakkama saada, kui keegi kogu aeg päeva päästab. Mõne inimese poolehoid võib kaduda, kui sa teda ei hinda või ei hinda sel määral, kui kõrgelt ta ise end hindab. Sa oled liiga tark, et lasta tõelistel sõpradel kaotsi minna. Vanadele probleemidele leidub uusi lahendusi. Sinu ettevaatlikkus ja pisiasjade nägemine toob kasu kõigile, isegi sinu arvatavatele vaenlastele. Koged kasvava rahulolu ja rahumeelsuse kasvavat ajajärku.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: S. Keller

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid jaaninädalaks
Järgmine artikkelKõva ja pehme kuuseis juuliks 2021
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi