Inglisõnumid kirbukuu eelviimaseks nädalaks

26
14110

1Ootamatused

Foto: Steemit

Tundub, et augustikuu lihtsalt kihutab mööda ja enam polegi teist pikalt jäänud, ainult loetud päevad, mil teine läbi saab.

Mind taheti ükspäev panna asjadele sügavalt järgi mõtlema. Hommik algas nii nagu tavaliselt, aga siis, kui endale teed teen nagu tavaliselt, suutsin selle 0,5 l keeva vett endale sülle keerata. Polnud just kõige meeldivam tunne. Esimene reaktsioon on ju riided seljast ja külma duši alla ja siis tuleb edasi mõelda, mida peale panna, et seda põletust leevendada. Peale põletust polnud ma võimeline normaalselt liikuma. Õnneks oli kodus veel vanadest varudest, veidikene järgi jäänud kolloidhõbedat, millega sain põletuse kiiresti maha. 5-6 korda pihustamist poole lähema tunni jooksul ning siis juba sai ka tööle mindud – õhtuks olid jalad korras, ühest kohast veel veidi punetas, aga ei midagi hullu – õnneks. Mis omakorda tuletas mulle meelde, et pean oma kolloidhõbeda varusid täiendama hakkama. Aaloe on iga kell kodust küll võtta, aga pean tunnistama, et kolloidile põletuste korral võrdväärset vastast pole. Soovitan kõigil peredel see pudelike endale kindlasti koju soetada. Tead seda tunnet, kui oled kuuma joogi või toiduga keele ära põletanud – nädal aega ei tunne maitset, pole vahet, mida süüa. Samas kui aga kohe peale põletust pihustad kolloidhõbedat põletatud keelele, on põletustunne paari minutiga pühitud ja ka maitsed alles.

karmakohvik

Ka teises eluvaldkonnas läks äkki ootamatult kiireks – ma nimelt olen erialaselt meeste mängumaal ja seal segased ajad. Mõned mehed jätsid oma tööd tegemata (10 objekti) ja nüüd peavad teised nende keedetud supi ära helpima – aega selleks ainult augusti lõpuni. Oleks siis keegi varem öelnud, et nad ei viitsi, taha või ei jõua neid objekte teha, oleks lugu teine olnud. Ilmselt oleks olnud võimalus midagi üle vaadata ja ringi mängida, nüüd aga pole mehi kuskilt võtta, sest käes kõige kiirem tööaeg ja kellelgi pole vaba momenti, et midagi vahele pigistada ja seetõttu tuleb meil endal neid objekte tasa ja targu ning nii kiiresti kui võimalik otsast teha. Vaatame, kuidas sellega ühele poole saab, kas tuleb tähtaja pikendust paluda või mitte. No teada on see, et Karma ei jäta seda märkamata ja tal on omad seadused ning meetodid, kuidas endast märku anda. Täpselt sama kehtib ka külgetõmbeseaduse kohta – tee seda, mida tahad, et sulle tehakse. Kõike mida oma elus teed, teed iseendale ja kõik tuleb sinule endale 10x võimendusega tagasi. Tee head ja saad 10 x selle ise tagasi, tee halba, saad selle 10x võimendatuna ise tagasi – millal, on veel lahtine, aga ega ta tulemata jää – Universumi külgetõmbeseadus lihtsalt töötab sellisel viisil.

Tagasi
Eelmine artikkelÄra koonerda hea sõnaga!
Järgmine artikkelOled empaat või ülitundlik inimene?
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

26 KOMMENTAARI

    • Kolloidhõbetat müüakse pea igas tervisepoes, ka Looduspere poodides. Paraku sealt, kust meie oma kolloidi varasemalt saime, on toode otsas ja millal ning kas tuleb, ei osatud veel öelda.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi