Tagasi
Järgmine

Elutempo vs energia

Foto: Jenkle

Elutempo võib olla mõnikord kiirem ja siis jälle aeglasem, aga olenevalt elutempost on ka meie energiatase seotud. Mõnikord, kui tempo on aeglasem, on meil ka rohkem energiat, aga kui tempo kiirem, siis kipub ka energia kuhugi ära kaduma… Ja see on midagi, mis ajab nii mõnegi inimese „hulluks“, sest tempo nõuab suuremat energiat, aga mida pole seda pole.

See, kui sul elutempo kiiruse tõttu energia ära hakkab kaduma, on märk sellest, et nüüd on vaja aeg maha võtta ja endale aega pühendada. Sa pead puhkama, mitte selle tempoga võidu ajama. Pea meeles seda, et kui sa ise oma elutempo kiirust ja tuure maha ei võta ning endale aega puhkamiseks ei anna, siis pannakse sind puhkama ja seda sulle kõige ebameeldivamal ajal. Kas see on seda väärt? Kindlasti mitte!

Olen ise hetkel sellise elutempo kiiruse ja energia jagumise vahel tasakaalu leidmas, sest hakkasin mõni aeg märkama, et kuidagi poole päeva peale kaob energia ära ja tahaks nagu teha sellist nn „energiauinakut“ – mina, kes ma pole harrastanud kunagi lõunauinakuid, olen mitmendat päeva juba selle dilemma ees, et kas tõesti pean endale seda 1,5 h pausi lubama, et end taas laadida. Või siis tuleb endal igapäevasest rutiinist paus teha ning võttagi aeg iseendale ja teha mõnda aega midagi, mida ma varem teinud pole. Hetkel ongi plaanis võtta paariks nädalaks aeg puhtalt endale ja lõõgastuda. Anda endale aega energiat koguda, et siis uue hooga ja täiel jõul edasi minna.

Kuidas on sinul lood elutempo kiiruse ja oma energiaga? Oled oma väsimuse pannud kevadväsimuse alla või saad aru, et tempo on läinud kuidagi kiiremaks kui varem? Kindlasti tasub ära teha ka verepilt, et näha, kas kõik vitamiinid ja mineraalid ning muud tervisenäitajad korras on. Kui midagi paigast ära, siis saad seda ka korrigeerima hakata.

Mis seal siis ikka, läheme siis jooksvalt edasi selle nädala sõnumitega. Kuna sõnumite edastamine on saanud traditsiooniks kuupäevade lõikes, siis sellega ka hetkel jätkame. Võibolla hiljem tulevad veel mõned muutused ka sõnumite edastamise osas, aga eks siis nendega tegeleme juba jooksvalt.

  • 1-5 kuupäev
  • 6-10 kuupäev
  • 11-15 kuupäev
  • 16-20 kuupäev
  • 21-25 kuupäev
  • 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum. Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid sulle seekord saadetud on.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Pilt: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid 4-10. aprillini
Järgmine artikkelSõnumid 18.-24. aprillini
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi