1Elu ja Surm

Foto: Deviantart Vandal

Ma ei ole kindel, kas tead seda vana aforismi või mitte, aga  „Elu on näidend – lõbus või kurb – viimane vaatus on alati surm…“

See on midagi, mis on mind terve minu elu saatnud ning selle lause olen tihti ka kirjutanud neile oma nooruspõlve fotode taha, mida sõpradele jagati. Minu nooruses oli selline komme, kus käidi fotograafi juures 6×9 cm portree fotosid tegemas ning neid fotosid jagati oma sõpradega. Igale fotole kirjutati alati taha ka pühendus ning üks neist pühendustest, mida mina kirjutasin, oligi just see aforism.  

Miks see mulle täna meenus, siis oli meil koolis surmamooduli praktika ja selle praktika käigus oli üheks harjutuseks just Elu ja Surm… Just see harjutus tõigi selle vana aforismi taas päevakorda. Kokkuvõtvalt tahan öelda seda, et me kipume tihti põgenema kas Elu või Surma eest, aga üks on kindel, me ei pääse kummagi käest. Nemad on suuremad kui meie ja siinkohal tahan sulle öelda seda, et sa elaksid oma elu täiel rinnal – julge elada ja kui on aeg, siis mine julgelt vastu ka surmale. Sul pole midagi karta. Praktika käigus, olles mitmeid kordi nii Elu kui Surma kohal, sai tegelikult nii palju asju selgemaks ja mõista seda, et meil pole põhjust põgeneda ega karta kumbagi, ega olla neis pettunud…

Mis seal siis ikka, läheme siis jooksvalt edasi selle nädala sõnumitega. Kuna sõnumite edastamine on saanud traditsiooniks kuupäevade lõikes, siis sellega ka hetkel jätkame. Võibolla hiljem tulevad veel mõned muutused ka sõnumite edastamise osas, aga eks siis nendega tegeleme juba jooksvalt.

  • 1-5 kuupäev
  • 6-10 kuupäev
  • 11-15 kuupäev
  • 16-20 kuupäev
  • 21-25 kuupäev
  • 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum. Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid sulle seekord saadetud on.

Tagasi

Energiavahetus

Foto: Madam Von Trinket’s

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid 30. maist 5. juunini
Järgmine artikkelSõnumid 13. – 19. juunini
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi