Isvara Joogakool näitab 30. novembril Tallinnas tasuta filmiõhtul spirituaalset filmi „Vee sõnumid“.

Mis oleks, kui selguks, et vesi tunnetab meie mõtteid?

Masaru Emoto hakkas uurima, kuidas mõjub vee kvaliteet tervisele. Samuti huvitas teda, kas kõik lumehelbed on ühe kujuga. Selgus, et  iga lumehelves on erinev. Emoto asus veekristalle mikroskoobi all pildistama.

Ta leidis, et puhtas allikavees ja vees, millele on öeldud või näidatud armastavaid sõnu, moodustuvad imekaunid, keerukad, harmoonilised, lumehelbesarnased ja säravad kristallistruktuurid, saastunud vees ja vees, millele oli saadetud negatiivseid mõtteid, tekkisid aga ebamäärased, ebasümmeetrilised ja tuhmid kujutised.

Emoto suri 2014. aastal, tema töö elab aga edasi: tema raamatuid on tõlgitud 24 keelde, sealhulgas eesti keelde.

Isvara spirituaalsed filmiõhtud on tasuta ja eestikeelsete subtiitritega. Spirituaalsete filmide vaatamine võib osutuda väga sügavaks praktikaks vaimsete teadmiste süvitsi mõistmisel. Kui üks pilt on tuhat sõna, siis vaimselt inspireerivate filmide teadlik vaatamine võib veelgi sügavamalt toetada joogakoolis ja kursustel õpitud teadmisi.

Registreeru SIIN!

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi