Tasakaalukeskuse hingamisterapeudi Monika Palmi sõnul on õnn sisemine seisund, mida mõjutavad meie mõtted, tunded, emotsioonid, uskumused, elustiil, suhtumised ja kehas toimuvad biokeemilised protsessid, mis mõjutavad meie õnnetunnet. “Mis siis, kui sa oskaksid juhtida neid mehhanisme, mis mõjutavad võimet olla õnnelik või tunda õnnetunnet?” küsib Monika. Kui oled rõõmsas meeleolus ja õnnelik, mõjutab see su heaolu, tervist, tahet, motivatsiooni ja produktiivsust.

Tasakaalukeskuses toimub vabastav hingamine kristallidega “Õnnelik keha, õnnelik mina”, kus räägitakse õnnetundega seotud neurokemikaalidest, mida keha toodab, mis on tuntud õnnehormoonidena. Saadakse teadlikuks, kuidas mõjutavad uskumused võimet olla õnnelik. Räägitakse seostest uskumuste ja õnnehormoonide vahel. Vabastatakse õnnetunde tekkimist ja õnnehormoonide tootmist takistavad uskumused, luues ruumi heaolule ja sisemisele õnnele.
Õpid lihtsad viisid, kuidas lisaks hingamisele toetada igapäevaselt õnnetundes olemist.

Hingamisõhtud toimuvad Tartus teisipäeviti: 11. augustil, 18. augustil, 25. augustil ning Tallinnas kolmapäeviti: 5. augustil, 19. augustil, 2. septembril ja 16. septembril. Osaleda saab ka online’is.

Vajalik on eelnev registreerimine info@tasakaalukeskus.ee või telefonil 5282331. Oodatakse nii algajaid kui ka kogemustega hingajaid.

Lähemalt hingamisõhtute kohta saab uurida Facebookist!

Kui soovid ühineda Monika Palm hingamisteemalise grupiga, siis saad seda teha Facebooki grupis.

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelSõnumid lõikuskuu 3.-9. kuupäevaks
Järgmine artikkelRändaja Komeedi terrassil

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi