46aastase mehe mõtlemapanev kiri unistustest ja valikutest

3
7033

1Plaanide ja valikute tegemine

Foto: Financially Free

Inimesed teevad oma elus plaane tulevikuks, aga vahel ollakse nende plaanide tegemiseks liiga hõivatud ning unustatakse ära, mida tähendab tunda planeerimise elevust ja kuidas tegelikult elada – täiel rinnal.

Järgnevalt tahan jagada ühte mõtlemapanevat lugu, mis räägib just neist loobutud unistustest ja plaanidest ning turvaliseks elamiseks tehtud valikutest. Kummalisel kombel võid avastada, et lõppkokkuvõttes võib sinust endast saada sinu enese suurim vaenlane ja oma unistuste saboteerija.

Enne, kui edasi loed, mõtle sügavalt oma unistuste üle järele. Kas ja kui paljudest oma unistustest oled sa loobunud, edasi lükanud teadmata tulevikku või neile koguni käega löönud, mitmel korral oled sa oma elus valinud nö “turvalise tee” elamiseks?

Loodan südamest, et pärast alljärgneva kirja läbi lugemist, vaatad sa oma elule teise pilguga ning hindad oma väärtused ja prioriteedid ümber, kui need seda vajavad. Minul võttis see kiri, mis mulle postkasti potsatas, hingest kinni ning puudutas väga sügavalt.

Ühel hommikul sai Paul (nimi muudetud) teada, et tema naine on viimased 10 aastat armukest pidanud… Paul mõtles oma elu üle sügavalt järele ning kirjutas oma elust, tunnetest, unistustest ja nende minnalaskmisest järgnevalt:

Postituse edasi lugemiseks, kliki nupukesel: “Loe seda edasi”.

Tagasi
Eelmine artikkelInglisõnumid porikuu teiseks nädalaks
Järgmine artikkelMultifunktsionaalne ingverisiirup ja “Hea une” tee
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

3 KOMMENTAARI

  1. Tagasi midagi ei saa võtta. Saab ainult edasi minna. Me kõik teeme vigu ja kindlasti saab ka teha vigade parandust. Andestamine, arusaamine, armastus…Kohtuge uuesti poolel teel, ulatage üksteisele abistav käsi, aidake üksteist…Poeg, abikaasa, Sina ise Härra X…Sa oled noor, kui tead mida tahad – on kõik võimalik. Kunagi ei ole liiga hilja.
    Härra X! Võta “härjal sarvist” kinni ja hakka tegutsema!!! Kui oled 100-ne ja vaatad oma elule tagasi, usu Sa ei kahetse ühtegi asja, isegi mitte oma 26 astat! Sinu pooled unistusd on teaostatavad isegi armsal kodusel Eestimaal, selleks ei pea Pariisi sõitma :) . Mõtle sellele.
    Oled tubli ja saad hakkama! Armastust Sinu südamesse

  2. Sellest mehest saan tõesti aru, aga ka loomulikult vaatan tagasi oma valikutele – meil polnud alati võimalik teha kõike, millest unistasime! Kuid see ei tähendanud küll ainult seda, et me poleks osanud jääda iseendaks ja kanda omi ideesid ning ennast ületades siiski mõnda saavutada… ega kõiki unistusi ei peagi tõelisuseks tegema…

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi