Fortuuna valik

Foto: Qi New Age & Healing

Esmalt suured tänud taaskord kõigile Hingepeegli toetajatele, kes meie tegevusele juulist-septembrini oma energiapanusega õla alla on pannud. Olete meile äärmiselt kallid ja armsad inimesed! Soovime teile kõigile palju armastust südamesse, päikest päevadesse ning kuhjaga unistuste ning soovide täitumisi! Kuigi meil on paari suvefortuuna võitja ees (segaste olude tõttu) veel pisikene võlg, kes meiega õigeaegselt ühendust võtsid. Lubame, et see saab kiiremas korras lahendatud.

Tänutäheks valis Fortuuna sel korral, läbi juhuslike numbrite ja nimede kalkulaatori, viis õnnelikku, kes saavad üllatuskingituse ning kolm õnnelikku, kes saavad endale isikliku inglihoroskoobi. Kingitused anname soovi korral Tartu piires üle käest kätte ning kaugema nurga inimestele saadame pakiga kas Omniva, Itella pakiautomaati või kodusele postiaadressile – vastavalt sellele, milline variant kõige enam sobib.

Seekord pälvisid Fortuuna poolehoiu järgmised õnnelikd võitjad:

Üllatuskingitus

Foto: Birthday Kid
  • Tiina Soosaar
  • Anne-Li Medar
  • Eili Põldeots
  • Priit Pööbo
  • Piret Pall

Isiklik inglihoroskoop

Foto: Alpha Coders

Lisaks valis Fortuuna välja veel 3 õnnelikku, kes saavad valida ühe endale sobiva kuu kohta, novembrist-detsembrini 2017, isikliku inglihoroskoobi. Inglihoroskoobi saadame võitjatele meili teel.

  • Helena Krislin Luik
  • Heili Kruusla
  • Marianna Older

PS! Palju õnne kõigile võitjatele! Palun võta oma tänukingi kätte saamiseks meiega kindlasti oktoobrikuu jooksul e-posti: info [ätt] hingepeegel.ee kaudu ühendust ja lepime kokku, kuidas oma kingituse kätte saad.

Veelkord suured tänud kõigile toetajatele, te olete meile väga armsad, aga seekord oli Fortuuna tahe just selline. Järgmine kord teeb Fortuuna oma valiku juba 31. detsembril. Iga toetus on tähtis ja iga tänuga jagatud energiapanus, tulgu sulle vähemalt 10 x tagasi!

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Eelmine artikkelTee Paradiisi
Järgmine artikkelMuinasjutt ohvrist
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

2 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi