Inglisõnumid aasta kõige viimaseks nädalaks

0
20018
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Tim Hill Psychotherapy

Aasta lõpus vaatame ikka olnule ja teeme kokkuvõtteid, mõtleme selgeks, mis on meie soovid ja plaanid tuleviku osas. Sul on see aasta viimane nädal aga konkreetselt nii mõneski asjas lõpliku otsuse langetamise ajaks. Pead tegema oma otsuse, enam viivitada ei saa.

Kui sul on kellelegi midagi tähtsat teada anda, siis ka selleks on praegu õige aeg. Olgu selleks soov palgatõusule, karjääriredelil tõusule, või siis hoopis soov töölt lahkuda, asuda teisele tööle, minna lahku, kolida ära… või on teated perelisast, kihlumisest, pulmaplaanidest.

Kui seni oled olnud kui uinuv kaunitar ja oodanud ei tea mida, siis nüüd on aeg ärgata. Ärka ja märka, mis toimib sinu sees ja ümberringi. Ära lase ajal niisama minema voolata, kasuta seda. Tegutse. Uneleda võib vahepeal, aga talveunne laskumine või suisa saja aastase une jaoks trenni tegemine ei ole hea mõte.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi