Inglihoroskoop – viinakuu II pooleks

28
12621

Oktoober on oma täies jõus ja ka ilmataat on näidanud oma tõelist palet, mida meil sellest sügisest ning tulevasest talvest oodata on. Seega, vaim tuleb lumeks ning külmaks sellel aastal üsna varakult valmis panna.

Foto: Oh She Glows
Foto: Oh She Glows

Kahjuks tänu esimestele külmadele ning ka lumekirmele, mis juba ära olnud jäi looduse põhiline värvidemäng nägemata ning äkki on kogu kaunis ümbritsev kirkus muutunud ühtlaseks pruuniks, mõne üksiku kirkama värviga massiks. Et see kõik sinu tuju alla ei viiks, leia endale mingisugune loov ning soe tegevus, mis sinu meeli tõstab. Mina näiteks läksin vabastava joonistamise kursusele. Mida see endaga lõplikult kaasa toob, saan teada siis, kui kursus läbi saab. Pean mainima, et esimene tund oli vägagi huvitav.

-Reklaam-
[vc_tta_tabs][vc_tta_section title=”Selgituseks” tab_id=”1444903522045-73c36af2-1370″]

Olin üsna kindel, et seekord vahendan ainult peamised sõnumid ning boonusteni ei jõua, sest aur on vahepeal kuidagi täielikult otsa saanud. Tuleb välja, et nii inglitel, Universumil kui ka hingeasukatel olid teised plaanid minu plaanidega ja ka seekord on peale peamiste sõnumite oodata ka lisasõnumeid. Peamised sõnumid oktoobri II pooleks, 15-31 oktoobrini, tulevad inglitelt, hingeasukatelt ja Universumilt. Boonussõnumid aga saadeti nii hingeasukatelt kui ka inglite poolt.

Foto: Missus Ruin
Foto: Missus Ruin

Oma personaalse sõnumi lugemiseks klõpsa enda tähemärgil ning vaata, millised on seekord sulle saadetud sõnumid. Kas sa neid saadetud sõnumeid ka kuulda võtad, on juba sinu enda teha. Sõnumite lugemisel ära unusta lugeda ka ühissõnumit ning lõpusõnumit, sest ka seal on sõnumitoojatel sulle ühte-koma teist öelda.

[/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Ühissõnum” tab_id=”1444919128544-23128855-5386″]

Füüsiline aktiivsus

Selle sõnumiga annab Universum sulle märku, et on aeg oma jalad tagumiku alt välja võtta ning end füüsiliselt liigutama hakata. Füüsiline liigutamine vähendab ajus stressihormoone ja vabastab „rõõmuhormoonid“ endorfiinid, mille tulemusena muutub sinu üldine olemine märgatavalt paremaks, enesekindlamaks ning rahulikumaks. Kuna sa meelitad ligi seda, kuidas sa end tunned – kui sa tunned end pidevalt hästi, siis meelitad sa oma ellu ka head ning õnnist tunnet.

Foto: Youth Connect
Foto: Youth Connect

Pidev füüsiline aktiivsus võib muuta paremaks sinu elu erinevaid aspekte. See võib suurendada sinu füüsilist ning psühholoogilist heaolu ja vähendada riski muutuda ülekaaluliseks või haigestuda teistesse istumisest ning vähesest liikumisest tingitud haigustesse. Mis aga puutub manifesteeringusse, siis liigutamine suurendab energiavoolu läbi sinu enese keha, mis omakorda aitab sul end ise vabastada kehasse kogunenud mürkidest ning negatiivsest energiast. Kõik see omakorda tõstab sinu vibratsioone kõrgemale tasemele ning viib sind lähemale oma Allikale.

Selleks, et sa saaksid oma hetkeolukorda parandada, pead sa kohanema oma elu rütmide ja tsüklitega, mis julgustavad sind tegema trenni ning end rohkem liigutama. Olgu selleks jalutuskäik pargis või metsas, jooksmine, ujumine, rattasõit, tantsimine, kickboks, treppidest ronimine, pilates või jooga, erinevad pallimängud, tennis või golf – vahet pole, peaasi, et oleksid füüsiliselt aktiivne, see aitab sul tunda end hästi.

Afirmatsioon: „ Ma treenin oma keha ja minu elukvaliteet paraneb.“

Boonussõnumi, millele tuleb oktoobri II poolel eriliselt tähelepanu pöörata või millele eriti keskenduda, saad jällegi oma inglitelt. Selleks selleks sõnumiks on:

Liidripositsioon

Sinu inglid annavad selle sõnumiga sulle teada, et sa võtaksid oma hetkeolukorra üle ise kontrolli. Sõnumiga viidatakse sellele, et sa oled valmis haarama liidripositsiooni. Ilmselt oled hiljaaegu sattunud olukorda, kus oled mõelnud: „Keegi peab selles suhtes midagi ette võtma.“ Tead mida, sina oledki see keegi!

Foto: Slideshare
Foto: Slideshare

Kuigi sa ei tunne end selles olukorras üldse kindlalt ega ettevalmistunult või ka kvalifitseeritult, siis sinu inglid kinnitavad sulle, et sa oled selleks liidripositsiooniks täiesti valmis. Nad juhatavad sind igal sinu sammul ning on sulle toeks, et sa saaksid koguda enesekindlust ja kindlust oma õigel rajal käimises.

Võta enesele aega mediteerida ja kuula oma sisemist häält, mis näitab sulle selgelt neid esimesi samme, mida oma teel tegema pead. Sinu liidripositsioon inspireerib teisi ka enese eest seisma ning oma elu eest vastutust võtma.

[/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Sõnn” tab_id=”1444903879858-f9b8b17a-c0c8″]

Finantsiline distsipliin

Universum viitab selle sõnumiga, et sa vajad oma tugeva tuleviku aluseks finantsilist distsipliini. Sind ümbritsevad pidevalt erinevad võimalused külluse saavutamiseks; selleks, et ka tulemust näha, pead sa lõpuks selles suunas midagi ka ise ette võtma. Et olla tulevikus finantsiliselt kindlustatud, pead sa hakkama selles suunas ka erinevaid samme ette võtma. Näiteks paned iga nädal mingisuguse pisikese summa kõrvale. Sellest piisab, et tõsta oma vibratsioone oma tuleviku kindlustamise suunas.

Foto: Flickr
Foto: Flickr

Võibolla oled sa senini kulutanud raha ebaolulistele asjadele ja vidinatele, selle asemel, et säästa oma unistuste tarbeks. Võibolla on sinu „mängi praegu ja maksa hiljem“ mentaliteet viinud sind panga- ja võlaorjuse küüsi. Võibolla libiseb raha sul käest kiiremini kui sisse tuleb. Vahet pole, milline on sinu praegune olukord, selle sõnumiga julgustatakse sind võtma praegu ette neid samme, mis viiksid sind küllusele lähemale. Selleks pead sa muutma oma suhtumist rahasse ja küllusesse. Kui sa seda ise teha ei suuda, otsi finantsilist abi professionaalidelt või loe sellekohast raamatut, mine kursusele vms, midagi mis aitab sul küllusele lähemale jõuda.

Selleks, et sa saaksid oma praegust olukorda muuta, palutakse sul kohaneda oma loomulike elu rütmide ja tsüklitega, mis julgustavad sind olema finantsiliselt tugev ning distsiplineeritud. Kuna selles magneetilises ja vibratsioonilises maailmas  „sarnane tõmbab sarnast“  ning sina tõmbad ligi seda, mis sa oled. Selleks, et  oma ellu rohkem rikkust ja raha ligi meelitada, peab sul olema rahaga hea ning terve suhe.

Pea meeles, et küllus on meeleseisund, seega likvideeri oma peast kõik piiravad uskumused, mis blokeerivad sinu suunas voogavat finantsilist voolu. Koos positiivse suhtumise ja distsipliiniga, saad sa luua endale finantsilise kindluse ja külluse.

Afirmatsioon: „Universum on külluslik ja ka mina olen selles Universumis finantsiliselt kindlustatud ja stabiilne.“

Boonussõnumi, millega antakse sulle teada, millele pead oktoobri II poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad aga oma hingeasukatelt. Selleks sõnumiks on:

Kahetsus

Sinu hingeasukad annavad selle sõnumiga sulle teada, et sa ei saa muuta minevikku. Mis olnud, see olnud. Sinu hing ei saa aru aja mõttest, aeg on talle lihtsalt füüsilise dimensiooni looming. Sinu hinge jaoks on olemas ainult üks ja ainus suur PRAEGU. Mõtle sellele nii, et „minevik“ on praegu, mis on juba loodud ja „tulevik“ on praegu, mida hetkel luuakse. Sul puudub võime teha juba juhtunut olematuks, seega lase sel minna oma teed. Sinu loomevõim seisneb selles, kuidas sa teadvustad enesele olevikku.

Foto: Wallpapers For
Foto: Wallpapers For

Sa mitte ainult ei oma võimet oma tuleviku loomiseks, vaid ka seda, kuidas sa aktsepteerid oma minevikku. Pea meeles, ning aktsepteeri seda, et sa oled iga oma möödunud elukogemuse tulem. Just need minevikukogemused on vorminud sinust inimese, kes oled sa täna ja praegu. Õpeta end mitte arvustama oma minevikus juhtunut, olgu need siis head või halvad asjad, aga võta neid kui võimalusi. Mida oled sa oma minevikust õppinud, mis aitab sul luua endale kirkamat ning helgemat tulevikku?

Kui sa keskendud oma minevikule ja lased sel oma tulevikku dikteerida, siis võtad sa ise oma jõu, et elus edasi minna. Pea meeles seda, et sina ise oled oma elu looja! Sina hoiad oma kätes oma väge. Mõtiskle oma mineviku õppetundide üle ja kasuta neid selleks, et saada jõudu loomaks endale helget ning kirgast tulevikku.

[/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Vähk” tab_id=”1444906272718-a69f7194-c817″]

Arukus

Sinu hingeasukad soovitavad sul vaadata pealispinnast kaugemale, sest keskendudes ainult välisele, jääd sa paljust ilma. Olgu selleks siis inimene või olukord. Selle asemel, et keskenduda välisele „kaanele“ katsu näha sügavamalt. Kasuta selleks oma sisemist kuulmist ning vaata hinge, aga samal ajal pane tähele ka füüsilistele või vaimsetele võngetele, mida sa sellelt inimeselt või olukorralt saad, mis toimub nähtava pinna all.

Foto: Hi Quality Wallpaper
Foto: Hi Quality Wallpaper

Täpselt nii see ongi, nagu öeldakse: “Vaga vesi, sügav põhi.” Sinu praeguses olukorras ongi just nii, et tõde on peidus sügaval padrikus. Katsu näha puude taga ka metsa.

Üks viis selleks on, kui eemaldud oma igapäevasest kärast-mürast, näiteks lähed loodusesse ning oled seal hästi, hästi vaikselt ja nii kohe päris mitu minutit. Esmalt pane tähele seda, mida sa tunned ning kuula, kuidas sa hingad ja kuidas su süda lööb. Alles siis hakka kuulama sind ümbritseva looduse helisid. Pane tähele, mida sa näed, kuuled, tunned ja seda kõike ilma hinnanguteta või analüüsimiseta. Lihtsalt jälgi. Tehes seda regulaarselt, teravdad oma meeli ja sa oled rohkem vastuvõtlikum tõele, mis tuleb sügavalt sisemusest, tulgu need siis inimestelt või olukordadest.

Lisatähendused:

 • konfidentsiaalsus
 • kavalus
 • privaatsus
 • sisemine nägemus

Boonussõnumi, millega antakse sulle teada, millele pead oktoobri II poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad seekord oam hingeasukatelt. Selleks sõnumiks on:

Rahu

Afirmatsioon: „Ma olen armastuse olend ja ma vabastan endast kogu negatiivse energia.“

Selle sõnumiga meenutavad hingeasukad sulle, et vaimne tasakaal on äärmiselt vajalik selleks, et sinu hing saaks elada oma tõelises loomuses. Oma elu praeguses hetkes õpid sa mõistma rahu ning vaikuse väärtust ning naudid hetki, mil sind ümbritseb vaikus. Kui sinu mõtted ja vaim on hõivatud ebavajaliku (jutu)vadinaga, siis ei suuda sa kunagi saada tõeliselt ühendust ka oma Allikaga.

Foto: Bare Vitality
Foto: Bare Vitality

Vaata väga põhjalikult oma elule ning ole teadlik sellest, millised elemendid võtavad sinult ja sinu hingelt selle rahu, mida sa vajad, et olla kooskõlas oma loomuliku olemusega. Kes või mis häirib seda eraldatust? On aeg ühendada oma mineviku valu ja märgata ebaõiglust. Sinu rahu leidmist võib soodustada ka see, kui muudad oma välist vaatenurka. Usalda oma kõrgema mina häält, et saaksid luua endale sellise keskkonna, milles sinu hing saab tõeliselt hõisata ning häälestuda.

[/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Jäär” tab_id=”1444903522247-74ea1bb6-716b”]

Kujutlusvõime

Sinu hingeasukad soovitavad sul sukelduda oktoobri teisel poolel kunstilistesse ja loovatesse eneseväljenduse erinevatesse viisidesse. Katsu endale leida see sobiv.

Foto: Kelly Tan
Foto: Kelly Tan

Sinu alateadvuses on imeline mänguväljak, mida kutsutakse kujutlusvõimeks. See, sinu sisemine mänguväljak ootab sind taaskord enda juurde mängima, et sa laseksid lahti neist isiklikest kammitsatest ning piirangutest ja esitaksid enesele väljakutse ning ületaksid need piirangud, mille oled ise oma teele seadnud ja mis ei lase sul end loovalt väljendada. Mis tähendab seda, et sa vabastaksid endale vana tuttava identiteedi ning laiendaksid oma loomingulist meelt. See ei oma üldse tähtsust, kas sa usud või ei usu sellesse, et sul on mingisugune loominguline talent või oskad end loominguliselt väljendada. Tähtsus seisneb selles, et sa laseksid end vabaks ning alistuksid sellele kujutlusvõime impulsile, mis hakkab end ise loominguliselt väljendama.

Seega heida endalt kõik need ranged piirangud ja uskumused ning astu julgelt sellesse loomingulisse „sõidukisse“, mis viib sind edasi sinu artistliku väljendusviisi juurde – olgu selleks siis midagi, mida sa väga ammu, oma südames, teha oled tahtnud, aga oled end siiani piiranud. Tunneta seda loomingulisust tema kõige suuremas sügavuses ning dimensioonis ja visku pea ees sellesse – olgu selleks siis laulmine, tantsimine, joonistamine, maalimine, kirjutamine või mõni teine eneseväljendusviis. See on sinu hinge ja südame tegelik toit. Ära lükka seda enam päevagi edasi. On aeg see teoks teha ning end taas leida.

Lisatähendused:

 • loomingulisus
 • mängulisus
 • hiilgus
 • heasoovlikkus
 • ilmekus
 • kohanemine

Boonussõnumi, millega antakse sulle teada, millele pead oktoobri teisel poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad aga oma isiklikelt hingeasukatelt. Selleks sõnumiks on:

Ausus

Afirmatsioon: „Ma ei saa alati oodata tõde teistelt, aga ma saan seda eeldada endalt.“

Sinu hingeasukad annavad selle sõnumiga sulle teada, et teistega alati aus olla, on vahest üsna libe tee. Miks nii? Sest sinult oodatakse, et sa räägid – ja et ka sa ise ootad, et sulle räägitakse – nn valgeid valesid. Keegi ei taha ju, et tema tundeid haavatakse, aga vahest on vajalik tõtt rääkida ja see korralik annus puhast ning halastamatut tõde, tuleb kõigile aegajalt kasuks. Mitte keegi ei saa sulle öelda, millal sa peaksid olema diplomaatilisem ning rääkima valgeid valesid, aga üks on kindel, ausus on alati parim lahendus. Sina ja ainult sina ise tead seda oma südames, millal on kõige parem olla 100% aus.

meditation omÜks on kindel, millal pead sa pead alati aus olema, siis kui sa räägid endaga! Siin ei tohi sa kunagi endale tõde ilustada, ainult halastamatu tõde! Sa pead alati olema tõeline sina ise nii endaga kui teistega enese ümber. Ainult nii, kui oled tõeline sina, tõmbad ligi neid inimesi ja olukordi, mida on sul vaja siin ilmas õppida.

[/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Neitsi” tab_id=”1444907120330-21bcf0e6-1524″]

Enesedistsipliin

Selle sõnumiga annab Universum sulle teada, et sa vajad enesedistsipliini, motivatsiooni ja tegevust, mis aitab sul oma elukvaliteeti parandada. Sellega tuletatakse sulle meelde, et sa pead Universumile poolele teele vastu tulema, sest sinu unistused ei manifesteeru iseenesest, sa pead nende manifesteerumisele ka ise kaasa aitama. See on aeg, mil peaksid oma eesmärgid, ideed ja toimingud enesele selgeks tegema. Kui eelnev on enesele selgeks tehtud, alles siis võta ette vaimne, emotsionaalne ja füüsiline tegevus, mis viivad sind oma unistuste täitumisele lähemale.

Foto: Shifu Yan Lei
Foto: Shifu Yan Lei

Sind julgustatakse ohjeldama oma mõtteid ja emotsioone, mis on vastupidised sellele, mida sa ligi meelitada soovid. Et mitte lasta oma kahtlustel ning muredel end hävitada, pead sa olema tugev ning tahtejõuliselt keskenduma oma unistustele. Sa suudad saavutada neid eesmärke, kui oled tugeva, distsiplineeritud mõttemaailmaga ja alistud oma jumalikule lõpptulemusele.

Selleks, et muuta oma praegust olukorda, pead sa kohanema oma elu nende loomulike rütmide ja tsüklitega, mis julgustavad sul olla motiveeritud ja tugev. See on see koht, kus pead mängima oma osa. Universum loob sulle võimalusi, aga sina pead need võimalused läbi nägema.

Afirmatsioon: „Enesedistsipliini ja tegutsemisega muudan oma unistused teoks.“

Boonussõnumi, millega antakse sulle teada, millele pead oktoobri II poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad oma inglitelt ja selleks sõnumiks on:

Toitumine

Inglid annavad sulle teada, et läbi oma kulinaarsete oskuste teed sa tervendavat tööd. Nad ütlevad sulle, et oled „toidu alkeemik“, mis tähendab seda, et sa lood jumalikku maagiat läbi oma valmistatud roogade. Sa võiksid teisi õpetada tervislikult toituma ning demonstreerida oma oskusi ka sõpradele, perele või isegi klientidele.

Ühele toit, teisele mürk Foto: Useful Stuff
Ühele toit, teisele mürk
Foto: Useful Stuff

Selle sõnumiga võidakse sulle teada anda, et võiksid kirjutada oma enese kokaraamatu, teha restorani, kohviku või valmistada imemaitsvaid roogasid teistele. Sinu huvid võivad sind viia toitumisalastele õpingutele ning õpetada teistele selle tähtsust.

Oled tundlik inimene, kes on äärmiselt mõjutatav sellest, mida sööd või jood. Kindlasti oled tähele pannud seda, kuidas sinu tuju muutub, olenevalt sellest, mida parasjagu söönud või joonud oled. Kuna oled seda kõike tähele pannud, kuidas erinevad toidud ja joogid sind füüsiliselt ja vaimselt mõjutavad, siis oled äärmiselt teadlik sellest, mida tasub ja ei tasu süüa-juua ning kuidas see kõik sinu kehale mõjub. Kui sa vähegi soovid ning tahad, siis võid saada endale toitmisspetsialisti kutse ja kraadi ning sellega aidata paljusid teisi inimesi, kes vajavad sinu nõu.

Kuna sa kutsud appi tervendavaid ingleid, siis oled aja jooksul õppinud seda, et ebatervislikud toidud oled vahetanud välja tervislike roogade ja jookide vastu. Ka see on protsess, mida sa saad teistega jagada, sest kõigil ei tule see iseenesest ning lihtsalt – ebatervislike roogade ja jookide väljavahetamine tervislike vastu.

[/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Kaksikud” tab_id=”1444905680626-63c25e79-930b”]

Nõiaringist välja

Inglid annavad selle sõnumiga sulle teada, et tihtilugu kiputakse sulle ütlema: „Mis sul viga, sul on ju kõik olemas.“ Sa ei julge sellele väitele väga vastu ka vaielda, sest jah, sul on ilus kodu, armastav pere ja ka hea välimus. Ometigi tunned end igal sammul, et lämbud ning tahaksid karjuda, sest tunned väsimust ja hirmu.

Foto: Brandon Engel
Foto: Brandon Engel

See kõik on seetõttu, et sinu hing närtsib, teda ei toida miski ega keski. Elad iga päev nagu suletud nõiaringis, kus sulle igal sammul öeldakse, et kui hea elu sul ikka on. Sa ei julge ses suhtes midagi ette ka võtta ega ka muuta. Aga sa pead, sest sa ei jaksa enam sel viisil edasi elada ja mis peamine, sa ei peagi seda.

Hakka tasahilju tegema neid asju, mis sind tõeliselt huvitavad; mine kohtadesse, kuhu sind kõige enam tõmbab ning suhtle inimestega, kes sulle endale ka tegelikult meeldivad. Ära karda välja öelda oma arvamust, ega karda erineda massist, kes sind ümbritsevad. Hakka sammhaaval oma hinge turgutama – nii õpid ennast taas hoidma ning armastama.

Boonussõnumi, millega antakse sulle teada, millele pead oktoobri II poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad seekord oma inglitelt. Selleks sõnumiks on:

Oled kaitstud

Selle sõnumiga annavad sinu inglid sulle teada, et oma karjääri muutmise perioodil, oled sa kaitstud ning toetatud. Nad kinnitavad sulle, et praegu on täiesti ohutu sul muuta oma elukutset ning selle käigus toetavad nemad sind igal sinu sammul – nad annavad sulle sisemist juhatust ning juhivad sind mööda õiget rada just selle elukutseni, mis sulle praegu kõige enam rõõmu valmistab. Selle sõnumiga kinnitatakse sulle, et aeg sellisteks muudatusteks on enam kui küps. Keskendu neile muudatustele ning las need toovad su ellu rohkelt rahuldust ja annavad sulle jõudu edaspidiseks. Mida rohkem sa keskendud teenindamisele, seda vähem sinu ego keelab sul leidmaks õnne.

Foto: Kelly Tan
Foto: Kelly Tan

Sinul, nagu ka kõikidel teistel inimestel siin ilmas, on olemas oma ainulaadne elueesmärk, mis ootab sind avasüli enda embusesse. Kui sa pühendad end täielikult teiste aitamisele läbi enda eesmärgi, siis avanevad sulle erinevate võimaluste uksed koos paljude toredate inimeste toetustega. Niipea, kui sa keskendud sellele, et teenid kõigi kõrgemat hüvangut, siis viiakse sind inglitiivul sinu uue elukutseni.

Palu jätkuvalt inglite abi, et nad sind juhendaksid, aitaksid ja kaitseksid sel teekonnal ning aitaksid sul manifesteerida seda, mida kõige enam vajad. Kui sa leiad, et oled ebakindek ning närviline, siis keskendu täielikult kõrgema hüvangu teenimisele. Sest, kui sa ise teenid eesmärki, alles siis hakkab eesmärk teenima sind.

[/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Kaalud” tab_id=”1444907558271-43f42893-af0e”]

Kaotusvalu

Inglid annavad selle sõnumiga sulle teada, et kaotusvalu on pikk protsess ja tuleb tasahaaval läbi teha. Selline valu ei lähe üle ruttu ning seda tagant sundida ei tohi. Ka ei saa leinavalu ignoreerida, see tuleb päev korraga läbi elada. Vajadusel välja nutta ja kui vaja, siis ka välja karjuda. Anna enesele aega sellega tegeleda.

Foto: Friendship Quotes
Foto: Friendship Quotes

Kaotus on alati valus, olgu siis kaotatud armastatud inimene, parim sõber lemmiklooma näol või pikaajaline suhe – valu tuleb sammhaaval läbi teha. Ära häbene oma tundeid teistele näidata ega ära häbene nutta.

Valu lahtub ning aeg parandab haavad, aga armid jäävad. Pikapeale läheb kergemaks, kui sa valu enda seest välja lased. Oluline on meeles pidada seda, et sa vajad selleks kõigeks aega ja rahu. Ära tee midagi, mida sa teha ei soovi. Kui teised sind aidata tahtes sind koormavad, siis ütlegi neile seda ning ära häbene oma tundeid.

Ära unusta peamist – elu on ilus ja alati järgneb mõõnale tõus. Sinu lähedased armastavad sind nii taevas kui ka Maa peal ning nad on alati sinuga, ka peale seda, kui koos oldud aeg otsa saab!

Boonussõnumid, millega antakse sulle teada, millele pead oktoobri II poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad hingeasukatelt. Selleks sõnumiks on:

Sõprus

Afirmatsioon: „Ma saan aru, et sõbrad minu elus on siin kindla eesmärgiga.“

Sinu hingeasukad annavad selle sõnumiga sulle teada, et kõik inimesed on tulnud siia ilma samast Allikast, aga nende seas on selliseid hingi, kes jagavad omavahel erilist sidet. Sõprus võib olla siin maamunal kõige kaunim ning imetlusväärsem, aga see võib olla ka kõige laastavam ja südantlõhestavam kogemus.

SõprusSaa aru sellest, et igaüks sinu eluteel on siin selleks, et õpetada sulle midagi. See õppetund võib kesta lühikest aega, näiteks kuu või aastaid paar, aga võib olla ka pikk, eluaegne õppetund. Olles koos, annate üksteisele erinevaid südamest tulevaid õppetunde nagu usaldus, armastus, lojaalsus ja imetlus.

Tea seda, et tihtilugu on sõprussidemed peresidemetest isegi tugevamad. Sa oled loonud teineteisemõistmise silla enda ning sõbra vahel, mis on püsinud läbi aegade ning katsumuste kiuste endiselt tugevana ja vahest seda ka läbi mitmete elude. Sinu tõeline sõber valgustab sulle sinu teed mitte ei hägusta seda ega juhi sind rajalt kõrvale mülkasse. Ta annab sulle alati parimat nõu ning see nõuanne teenib alati sinu kõrgemat hüvangut. Tea, et kui sulle on antud võimalus suhelda kellegagi hingetasandil, siis see on selle maailma kõige suurim kingitus/aare, mida hoida.

[/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Lõvi” tab_id=”1444906720015-8583425b-96c3″]

Lõpetamine

Selle sõnumiga annab Universum sulle märku, et on aeg võtta ette need asjad, mis vajavad lõpetamist, et saaksid algust teha uute projektidega.

Foto: Leo Burnett
Foto: Leo Burnett

Selle sõnumiga julgustatakse sind lahti laskma vanast, et saaksid teha ruumi uuele. See võib olla seotud mõttemaailma, käitumise, sõpruse, töö, elukoha või suhetega, millest oled nüüdseks juba välja kasvanud. Või viitab see sellele, et sinu elu karma õppetund; õpingud või lepingulised kohustused on läbi saamas.

Olgu selleks mistahes asi, on see sõnum sulle kinnituseks, et sa pead edasi liikuma täie enesekindluse ja julgusega oma suuremate ja paremate asjade poole. Ära karda tundmatut, sest sa oled kõrgemate vägede poolt juhendatud ja hoitud.

Selle sõnumiga antakse sulle teada, et oled õigel teel, seega alistu neile eesseisvatele muudatustele ning sind juhitakse sinna, kus sa parasjagu olema pead. Veeda enda seltsis vaikset kvaliteetaega (mediteeri), et saaksid luua ühendust enda sisemise juhendajaga, sest olles vaikuses, antakse sulle järgmine loogiline samm, mida sa ja kuhu astuda.

Selleks, et parandada oma hetkeolukorda, palutakse sul kohaneda oma elu nende loomulike rütmide ja tsüklitega, mis viivad sind pooleli olevate asjade lõpetamiseni. Seega, lase lahti sellest, mis sind enam ei teeni, löö oma tiivad laiali ning usalda jumalikkust, et ta näitaks sulle teed.

Boonussõnumi, millega antakse sulle teada, millele pead oktoobri II poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad oma hingeasukatelt. Selleks sõnumiks on:

Reisimine

Sinu hingeasukad annavad selle sõnumiga sulle teada, et sinu elueesmärk hõlmab endas reisimist. Said selle sõnumi, millega kinnitatakse sulle seda, mida sa juba niigi oma sisimas tead; seda, et sa vajad reisimist. Võib juhtuda, et sind kutsutakse kuhugi kaugesse kohta tööle, või reisid ise kuhugi, mis avab sinu silmad sinu jumaliku eesmärgi leidmisel. Sa oled justkui rändmuusik, kes oma kohaloluga toob teistele palju rõõmu.

Foto: Tourism Profile
Foto: Tourism Profile

Selle sõnumiga antakse teada, et sinu elu vajab muudatust ning su elus on oodata seiklusrikast ja elukvaliteeti parandavat muudatusi just praegu ning lähitulevikus. Lastes kõigel vanal minna ning sisenedes neisse muutustesse, saad aru oma unistuste täitumise tähendusest. Sinu endine paigalseis asendatakse uue kirega erinevate projektide ja suhete vastu.

Samuti antakse selle sõnumiga sulle teada, et sinu elu eesmärk hõlmab endas veel tehnoloogiat, eriti arvutite ning telekommunikatsiooni mõistmist. See võib tähendada seda, et töötad edaspidi kodust läbi arvuti või tähendab see seda, et sinu elutöö ongi arvutite programmeerimine, müük jne.

[/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Ambur” tab_id=”1444918288179-5ef78bda-9eea”]

Halb unenägu

Inglid annavad selle sõnumiga sulle teada, et praegu toimuv tundub sulle halva unenäona. Kõik on kuidagi nii halvasti ja täielikult ebaloogiline. Sa ei saa enam mitte millestki aru ja sulle tundub, et süda ei pea enam vastu. Õnneks on sündmused alles poole peal, kus sa oled juba ära näinud kõige hullema ja valusama. Teine pool tuleb juba selgem, helgem ning mis peamine – loogilisem. Peagi näed sa kõiki põhjuseid, kõiki asjaosalisi ja saad mõistma kõiki seoseid. Toimuv ei ole õnneks sugugi nii valus ja õudne, kui see seni sulle tundunud on.

Foto: Kelly Tan
Foto: Kelly Tan

Inimesed tegelikult ei ole sind reetnud ja see, mis on tundunud lõplik ja kaotatud, ei ole seda mitte. Kui sa lähed hetkeks tagasi sündmuste algusesse, siis sa mäletad, et olid väga rahulik ja kõik tundus kuidagi jabur. Aga siis võttis paanika ja hirm järje üle ning sa ei kuulanud enam oma sisetunnet, mis püüdis sulle öelda: „Kõik on hästi ja sa oled kaitstud. Sinu lähedased on kaitstud.“

Boonussõnumi, millega antakse sulle teada, millele pead oktoobri II poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad oma inglitelt. Selleks sõnumiks on:

Vabadus

Sinu inglid annavad selle sõnumiga sulle teada, et oled vaba tegemaks seda, mida ainult sinu hing ihaldab. Samuti antakse sulle kergelt mõista, et sa ei ole väliste olukordade ohver ning sul on alati valikud kõiges, mida sa teed. Inglid aitavad sul end mitte näha kellegi teise ohvrina, kes kontrollib sinu elu. Selle asemel särab sinu valikute kohal ere päike, mis laseb sul teha õigeid otsuseid ja olla ise oma valikutes, elus ja õnnes vastutav.

Foto: Commentsmeme
Foto: Commentsmeme

Niipea, kui sa aktsepteerid seda rolli, mida sa oma praeguste olukordade loomiseks oled mänginud, tunned sa ka vastavat arusaama ning vabadust ning kergendust. Teades seda, et sina ise oled oma tegudes süüdi, hirmutab paljusid ja seda pilguheitu enese vastutamisele kiputakse vältima. Inglid aitavad sul näha seda, et süüdistamine on aja raiskamine, sest see keskendub minevikule. Selle asemel nad julgustavad sind kujutlema helgemat tänast ja homset nii endale kui ka oma lähedastele.

Sul on õigus oma elu ISE muuta! Sa ei vaja selleks teiste heakskiitu ega luba, võta ise oma elu ja saatus oma enese kätesse. Usalda oma tundeid, nad juhatavad sind edasi nende tegude suunas ja elukutse valikuni, mis on sinu jaoks tähendusrikkad ning annavad sulle palju rahuldust ning seda igal ajal.

[/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Veevalaja” tab_id=”1444918754374-5fe1a3a8-e811″]

Tasakaalu säilitamine

Selle sõnumiga annavad inglid sulle teada, et kõiges valitseb alati tasakaal. Kõik sinu tehtu jätab jälje ning tuleb sulle ringiga tagasi. Nii hea kui ka halb. Sa muretsed praegu oma hiljutiste otsuste ning tegude pärast. Mõeldes, et kas oled olnud õiglane. Sa ei peaks muretsema. Sinu teod ja otsused olid vajalikud tasakaalu säilitamiseks.

Kõik on võimalikInimesed peavad vastutama oma tegude eest. Keegi, kes on käitunud hoolimatult, ebaõiglaselt ja vastutustundetult teiste suhtes, peavad nüüd hakkama järgi mõtlema oma tegude üle. Sinu otsused ja sammud olid selleks väga vajalikud. Sa aitasid luua tasakaalu ja käitusid vajalikult ning õiglaselt. Aitäh sulle sinu julguse eest!

Boonussõnumi, millega antakse sulle teada, millele pead oktoobri II poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad oma hingeasukatelt. Selleks sõnumiks on:

Hirm

Afirmatsioon: „Ma mõistan, et ma proovin elada oma elu kindlameelselt läbi armastuse energia.“

Selle sõnumiga annavad hingeasukad sulle teada, et kõik valikud, mida elus teed taanduvad kahele emotsioonile: hirm ja armastus. Sinu hing on tehtud armastuse energiast ning hirm on maine emotsioon, mis on manifesteeritud katsumuste poolt. Kui sa võtad hirmu omaks ning „püherdad“ selles, siis lähed sa oma tõelise olemuse vastu. Hirm, oma mitme näoga, on takistus, mida sinu hing kasutab, et testida enda visadust püsimaks õigel rajal. Hinge jaoks on inimelu väga raske, aga tunnistamine, et sinu hinge tõeline loomus on armastus aitab alati sul püsida õigel rajal.

Foto: Living Wisdom
Foto: Living Wisdom

Kui hirm tõstab oma inetut pead, on see tõeliseks võimaluseks sulle talle silma vaadata ning pöörata kahtlused usalduseks. Vaata seda kui õpetajat. Millist õppetundi sa parasjagu sellest hirmsast olukorrast õpid? Mida enam sa kasutad armastuse energiat, et lahustada hirmu olukorda, seda vähem hakkab hirm end sulle näitama.

[/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Skorpion” tab_id=”1444918064260-5f51f909-3fac”]

Sinu peegeldus

Inglid annavad selle sõnumiga sulle teada, et inimeste halb, domineeriv ning jõuline käitumine häirib sind äärmiselt palju. Tihtilugu imestad, et miks nii; kuidas ikka nii võib ja miks need inimesed satuvad üha uuesti ja uuesti sinu teele. Nad on peegeldus, võimendatud peegeldus sinu enda käitumisest.

Foto: Pinterest
Foto: Pinterest

Jaa, tõsi on, sina ei käitu nii halvasti ja jõuliselt igapäevaselt, aga teatud olukordades see ikkagi nii on. Küll tahtmatult, aga siiski, samamoodi teisi häirides. Jälgi, mis sind kõige enam ärritab ja püüa sellega seoses ka oma käitumist muuta. Ajaga näed, kuidas sellised inimesed ning olukorrad hakkavad sinu elust kaduma ning asemele tuleb üha enam head, uut ning rõõmutoovat peegeldust, sest sina ise oled muutunud paremaks.

Boonussõnumi, millega antakse sulle teada, millele pead oktoobri II poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad oma hingeasukatelt ja selleks sõnumiks on:

Nõustamine

Selle sõnumiga annavad hingeasukad sulle teada, et sa oskad märgata vastuseid enda ja teiste probleemidele ning oskad neid oma juhendamisega suunata. Sa oskad lugeda erinevaid märke, mida sulle saadetakse nii inglite kui teiste Universumi õpetajate poolt, ka ennustuskaardid ei ole sulle võõrad. Selle sõnumiga saad sa kinnitust, et võiksid kaaluda  ennustamistega tegelema hakata.

õpetajaSa võid ennustamisega tegeleda nii ettevõtlikuse alusel kui ka abivajajatele nõu andmisena – tehes seda tasuta või hobikorras. Ka võid kasutada ennustuskaarte tervendaja töö osana. Kaardid võivad anda sulle isiklikku informatsiooni sinu enese õige elukutse valikul, kaardid on sulle lihtsalt toeks.

[/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Kalad” tab_id=”1444918935579-fbecb875-4b34″]

Lase minevikust lahti

Inglid annavad selle sõnumiga sulle teada, et sa kujutleksid endale suuri, vanu ja väsinud moega reisikohvreid. Nende sees on vanad, kulunud, aegunud ning kasutud esemed. Selliseid kohvreid kannad ka sina praegu, tänasel päeval, enesega kaasas. See on sinu minevik, millest sa ei suuda või ei oska/taha lahti  lasta.

Foto: Kelly Tan
Foto: Kelly Tan

Proovi heita pilk sügavale enda sisse ja analüüsi, kes või mis on sinu „vana taak“. Vahel sa ei suuda jätta neid inimesi, sest kardad, et sa ei saa ilma nendeta enam hakkama. Vahel klammerdud elukoha või töö külge, arvates, et paremat ei saa. Kui sa tunned, et tahad ja vajad muutust, siis jäta julgelt need vanad kohvrid maha ja liigu edasi kergendatult ja suurema energiaga!

Boonussõnumi, millega antakse sulle teada, millele pead oktoobri II poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad oma hingeasukatelt. Selleks sõnumiks on:

Üksindus

Afirmatsioon: „Ma tean, et ma ei ole kunagi üksi.“

Selle sõnumiga meenutavad hingeasukad sulle, et vahe on selles, kas olla üksi või tunda end üksikuna. Üksinduse tundmine pärineb sellest, et sa ei tunnusta oma elu kõige tähtsamat inimest – ennast. Kui üksinda olek tundub piinamisena, siis pead sa looma endaga eluterve suhte. Ainult siis tõmbad sa ligi teisi, kes toidavad sinu hinge. Kui sa aga ei loo esmalt endaga elutervet suhet, siis sa tõmbad ligi ainult ebaterveid suhteid.

Foto: Kelly Tan
Foto: Kelly Tan

Selleks, et luua eluterve, positiivne suhe iseendaga, pead sa alustama sellest, et teadvustad endale, et sa väärid enamat, väärid armastust. Kui sa ei ole veendunud selles, et sa oled väärtuslik ning tähtis, siis selle füüsilise maailma pessimism võib väga kergelt mõjutada sinu enesehinnangut.

Ära vaata üksindust kui nõrkust: sinu hing annab sellega teada, et on aeg teha tööd enda sisemise minaga ning hinnata ümber oma teekond enne, kui sa särama saad hakata. Kui sa istud vaikselt koos oma hingega, saad aru, et sinu vaimne perekond, õpetajad ja teejuhid on kogu aeg sinuga. Sa ei ole kunagi üksi!

[/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Kaljukits” tab_id=”1444918538211-721b55b4-647e”]

Viirused

Inglid annavad selle sõnumiga sulle teada, et viiruseid on erinevaid. Tugevam murrab su jalust ning nõrgem laseb poolikult elada. Sinu elu on praegu poolik, sest sinus on peidus viirus. Sa väärid parimat. Sa vajad vaid julgustust, et lõpetada vana ja alustada uuesti puhtalt lehelt.

Foto: Nirvaluce / DeviantArt
Foto: Nirvaluce / DeviantArt

Räägi heade sõpradega, otsi vastuseid raamatutest, vaata filme ning leia neist oma tõde. Otsi märke ja vastuseid vaadates lahtiste silmadega ja avatud südamega enese ümber ringi. Ära lase sel viirusel end kauem õgida, tee sellele lõpp! Olgu selleks viiruseks siis rappa jooksnud suhe, sobimatu töökoht või elamine teiste tahte järgi. Aeg on see kõik lõpetada. Palu abi, olgu see siis mõttes või ilmsi, aga palu abi inglitelt, sõpradelt, tuttavatelt, professionaalidelt. Kui palud abi, siis seda sa ka saad!

Boonussõnumi, millega antakse sulle teada, millele pead oktoobri II poolel eriliselt keskenduma või tähelepanu pöörama, saad hingeasukatelt. Selleks sõnumiks on:

Kõneleja/spiiker

Selle sõnumiga annavad hingeasukad sulle teada, et sinu elu eesmärk hõlmab endas rääkimist. Sellega viidatakse sellele, et sinu unistus olla professionaalne spiiker ei ole mitte ainult unistus, vaid reaalsus. Sinus on väga palju, mida teistega jagada ja parim viis jõuda oma kuulajateni, on teha seda läbi hääle ja spiikri platvormi. Kuigi on täiesti normaalne tunda hirmu oma ideede suuremale publikule avaldamise ees, siis inglid näevad, et sinu elu eesmärk aitab sul neist hirmudest üle saada. Selle sõnumiga antakse sulle teada, et tegelikult õpid sa selle protsessi käigus nautima seda, et oled avalik esineja.

Foto: Wallpapers Wiki
Foto: Wallpapers Wiki

Sa võisid selle sõnumi saada ka seetõttu, et sinu hinge elukutse hõlmab endas mõnda teist aspekti, näiteks õpetamist või meelelahutamist. Võibolla tõmbab sind hoopis näitlemine, laulmine, tantsimine, muusika loomine, luuletamine jms loominguline tegevus. Igastahes hõlmab sinu eesmärk endas publikut, lava ning seda, et sa tood suurele publikule palju rõõmu ning rahuldust.

[/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Lõpusõnum” tab_id=”1444919329504-0bc81c53-9a4b”]

Mida on aga oodata hingekuu esimesel poolel, saad teada äkki ca´kahe nädala pärast, nagu ikka, kui sõnumitoojad nii tahavad.

Foto: Angels Light Worldwide
Foto: Angels Light Worldwide

Lõpusõnum tuleb nii hingasukatelt kui ka inglitelt ning esimene sõnum tuleb hingeasukatelt ning selleks sõnumiks on:

Leidlikkus

Sinu hingeasukad annavad selle sõnumiga sulle teada, et sinu hetkeolukord vajab hädasti kohanemist ja innovaatilist lähenemist. Pole vahet, mis parasjagu toimub, sa pead esmalt suutma olukorraga kohaneda, siis leidma sellele leidliku lahenduse või idee ning vastavalt sellele ka tegutsema. See olukord, milles sa hetkel peadpidi sees oled, nõuab sinult seda, et sa temaga kõvasti tööd teeksid. Vaata seda olukorda lähemalt, kasuta oma arukust koos oma kõhutundega, et see olukord ümber hinnata, siis vali tegutsemiseks suund. Ära muutu oma otsuste tegemisel jäigaks, aga, kui oled oma sammu juba teinud, siis võivad uued tegurid mängu tulla ning sind sunnitakse olukorraga uuesti kohanema ja oma käiku uuesti muutma ja seda isegi väga äkki. Sa võid selles kindel olla. See on nagu puult puule kiikumine – sa pead olema väga kiire ning ennetades seda, millisest oksast järgmisena kinni võtta. Teed väikese valearvestuse, võid alla kukkuda…

Foto: Quantum Leap Alchemy
Foto: Quantum Leap Alchemy

Ära ole heitunud, kui sinu üks valitud teedest ei osutu õigeks. Ole valmis püsti tõusma ning edasi minema, sest olles järjekindel, saad sellest olukorrast kenasti välja. Aegajalt kasuta oma teravat meelt, et peatuda ja hinnata ümbritsevat olukorda, siis oma teed jätkata, võibolla vastavalt uuele infole, pead sa ka oma suunda muutma.

Kui sa viimaks seisma jääd ning tagasi vaatad, siis saad aru, et iga liigutus, mida sa sel teekonnal tegid, oli õigesti ajastatud ning vajalik. Sul on imeline võime liikuda elus edasi sellises voolavas ning poeetilises liikumises, olenemata, kas sa ise sellest ka teadlik oled – ära lihtsalt jää kinni vanadesse harjumustesse ja rutiinidesse. Usalda seda ja sa ei saa eksida.

Lisatähendused:

 • osavus
 • nutikus
 • uudishimu
 • uuendus

Teine sõnum tuleb inglitelt ning selleks on:

Võta aeg maha

Inglid annavad selle sõnumiga sulle teada, et anna aega sündmustele ning inimestele paika sobituda. Sa oled rahutu ning kärsitu ja tunned, et peaksid midagi ses suhtes tegema, kõike tagant kiirustama. Tegelikult ei ole sul vaja muud, kui rahuneda ning anda aega kõigile ja kõigele omas rütmis areneda.

Foto: Grassrootsy
Foto: Grassrootsy

Sina peaksid praegu ennekõike enda eest ise hoolt kandma, aja maha võtma ja lihtsalt olema. Sa ei oska seda küll kuigi hästi, aga püüa ikkagi. Sama tempoga edasi minnes ei pea sa enam kuigi kaua vastu ja siis on viivitused juba palju suuremad kui praegu. Inimeste jõudlus ja tempo on äärmiselt erinev ja sina oma ülikiire tempoga pead teisi järgi ootama. Sa oled tulnud väga pika tee hirmsas tempos ja nüüd on äärmiselt vajalik, et sa korraks puhkaks. Koos teistega jälle edasi liikudes suudad väga palju korda saata ja sinu eesmärgid ning unistused täituvad kindlasti.

Päevarosin

Elujõud

Päikest päevadesse, armastust südamesse ning unistuste täitumisi!

Inglisõnumid vahendas: Diana

[/vc_tta_section][/vc_tta_tabs]

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Toetad Hingepeegli tegevust?

Hingepeegel tegutseb suuresti tänu oma lugejate abile. Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust toetada ning jätta oma panus. Sinu vaba annetus, vastavalt võimalustele ja südametunnistusele, on alati teretulnud. Tulgu iga sinu kulutatud summa vähemalt 10x sinu juurde tagasi!

Soovid meid toetada, vali endale sobiv pangalink ning kasuta rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE212200221058508715 (Swedpank) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks; oma nimi ning millisest rubriigist on sinule enim kasu olnud”. – Lisaks osaled 2015. aasta lõpus ka meie väikesel kingiloosimisel.

Toetamine Paypali kaudu:


Toetamine pangalinkide kaudu:

swedlhv nordea danske seb

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelTee ise – “Emme, mul on igav” purk
Järgmine artikkelMilline on sinu hingepuu?
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

28 KOMMENTAARI

 1. Mis lumi? Kus öökülmad ja kus on pruun?

  Siin Tallinnas on lihtsalt imeline sügis olnud. terve kuu aega päkene paistab ja alles nüüd puude lehed läksid punaseks ja kollaseks.

  On see eelmise aasta horoskoop või am olen täiesti valesti millestki aru saanud :D?

  Edu Teile.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi