Tagasi
Järgmine

Sõprade tähtsus

Kätte on jõudnud maikuu kesknädal ja ilmad on olnud pikka aega suviselt soojad ning ilmselt enamik inimesi veedab oma päevi õues päikest, sooja ja vett nautides. Ka meie lapsedki on juba mitmeid kordi järves ujumas käinud ning seda täiel rinnal nautinud.

Eile päeval oli palju askeldamist ja mõtlesin, et küll ma sõnumid ka õhtuks valmis jõuan, aga seda ei juhtunud, sest ütlen ausalt, polnud selleks enam tahtmist, jaksu ega jõudu. Olen juba mõnda aega mingil teelahkmel ja vajasin sõpra, kellega rääkida, sõpra, kes on minuga alati aus ning me oleme ühel lainel. Ta on minust küll 10 aastat noorem, aga see ei oma üldse tähtsust. Oleme tihti teineteist läbi erinevate vaatenurkade aidanud ja nii ka seekord. Sel korral oli tema abistaja ning nõuandja rollis ja ma olen talle südamest tänulik, et ta olemas on, ja et meie teed üldse neli aastat tagasi ristusid.

Igal inimesel on olemas teatud arv erinevas alajaotuses ja -astmes sõpru ja tuttavaid, aga neid päris häid ja tõelisi sõpru, kellele saad toetuda, kui sul on raske või hing haige, neid on heal juhul ainult üks või kaks. Ole õnnelik, kui nad on sul olemas ja ole ise kellelegi selline sõber, kelle õla najal saab vajadusel nutta ja kes korjab tükid kokku, kui oled koost lagunenud ja on sulle abiks ning nõuks sinust koosnevat puzzlet uuesti ka kokku panema.

Nagu juba varasemalt olen siin kirjutanud, et kõik inimesed meie elus, tulevad meie teele teatud põhjusega – olgu selleks siis õppetükid, mida me peame neilt saama või neile õpetama, see on meie hingede vaheline kokkulepe juba varasemast ajast ja ka see aeg, kaua nad siin koos meiega on. Mõned inimesed tantsivad end läbi meie elude – olles siin ainult viivu, teised jäävad meiega elu lõpuni või väga pikkadeks aastateks. Ma loodan südamest, et minu hingesõbrad jäävad minu ellu terveks eluks ja tantsi siit lihtsalt läbi.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelMaailma parim gluteenivaba rabarberikook
Järgmine artikkelToidud, mille peale ei oska tullagi
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

10 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi