Inglisõnumid juuli neljandaks nädalaks

37
18025

2Nädala inglisõnumi valimine

Vali endale kõige enim meeldiv pilt, mis sind just nüüd ja praegu kõige rohkem tõmbab, sest selle taga peitub sõnum sulle just siia sellesse juulikuu neljandasse nädalasse. Pilt, mis järgi jääb, peidab endas sõnumit, millega lähed vastu juulikuu viimasele nädalale.

Vali pilt, mis enim lummab

Foto: Calder's Updates
Foto: Calder’s Updates

Pildid, mille vahel valida leiad alljärgnevalt üksteise alt reast, vaata hoolega ükshaaval mõlemat pilti ning keskendu ja tunneta, milline neist sind just praegusel momendil kõige enam tõmbab/lummab, vali välja see üks ja õige – usalda oma intuitsiooni. Just see pilt, mis sind kõige enam lummab, peidab endas sulle mõeldud esimest sõnumit, millele sa sellel konkreetsel nädalal keskenduma pead, või millele tähelepanu pöörama. Kui otsid pildilt alateadlikku viidet sõnumile, siis seda sa sealt ei leia.

Seekordsed sõnumeid illustreerivad fotod on kõik loodusest, et ka sind innustada oma nutiseadmetest  nina rohkem välja tõstma ja välja värske õhu kätte minema. Loodus on vahest ettearvamatu ning vallatu… ja Austraalias nähti näiteks sellist pilve…

Foto: Bro Bible
Foto: Bro Bible

Võtsin siis ka korraks kaamera kätte ja läksin sellega veerand tunniks välja. Taevas oli selge, sinine, praktiliselt pilvitu, lauspäike paistis ja mõni üksik pisike pilveke paistmas, seetõttu jalutasin kohalikku mõisaparki ning tegin seal mõned klõpsud.

Pilt 1

tüvi

Pilt 2

pilv-160716

Sõnumi lugemiseks, mine järgmisele leheküljele.lhv seb swed nordea

 

Eelmine artikkelSuhtumine rikkusesse ja rahasse – II osa
Järgmine artikkelTest – Milline on sinu valik keltide maagilisest pitserist?
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

37 KOMMENTAARI

  1. Kui seda kurega klippi esmakordselt vist juba vähemalt paar aastat tagasi nägin, liigutas see mindki ning näitasin oma õetütrele. Siiani paneb mind muigama tema tabav märkus, et “ei tea kohe, kas selle peale naerda või nutta”. :D

  2. Tänud! Kummalisel moel see tõesti toimib ja õige sõnum annab ainest süvenemaks oma mõtetesse ja tegemistesse. Veelkord TÄNUD!

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi