Inglisõnumid septembri eelviimaseks nädalaks

38
19845
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Grassrootsy

Sellesse nädalasse saatsid sinu inglid sulle koguni kaks sõnumit, millele keskenduda ja sa tead ise paremini, milline neist on hetkel sinule see kõige vajalikum ning samas ka kõige valulikum.

Esimesese sõnumiga tahavad sinu inglid sulle südamele panna seda, et sa võtaksid kätte ning hakkaksid oma aega planeerima ning paneksid oma töödele-tegemistele tähtaja. See omakorda tähendab seda, et oled senini kippunud oma töid-tegemisi edasi lükkama ja teinud asju viimasel minutil.

Inglid ütlevad, et sul on elus palju lihtsam, kui sa määraksid mõnele oma tegemisele kindla tähtaja, millal miski valmis peaks saama. Palu selleks inglite abi, et nad tuleksid sulle appi ning juhendaksid sind sinu teekonnal õigete tähtaegade määramisel nendes eluvaldkondades, kus sa seda kõige enam vajad.

Teise sõnumiga annavad sinu inglid sulle aga teada seda, et sul oleks aeg vabastada viha, mida sa mõne oma pereliikme või sugulase vastu kannad ning lasta sel minna. Selleks ei ole sul vaja teha midagi muud, kui aktsepteerida neid emotsioone ja olla tänulik sulle saadetud õppetunni eest, mida see konkreetne inimene sind kogema pani. Hinda seda õppetundi kõrgelt ning lase Universumi tervendaval energial need negatiivsed emotsioonid lahti lasta ning võtta vastu särav ning puhas leht, täis uut energiat ja õppetunde.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Eelmine artikkelKitarrimängija Estas Tonne kontsert Tallinnas
Järgmine artikkelVäelauljatar Peruquois: naisel, kes tahab leida ennast, tuleb vaadata endasse
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

38 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi