1Vana asendumine uuega

Foto: Darrow Miller and Friends

Öeldakse, et uus ei saa tulla, kui vana eest ei lähe.

Mind siiralt ja südamest huvitab, mis see uus on, mis mu ellu nii hullusti sisse rammida püüab, et minu elus mu senise elu ühte halastamatuimat laastamistööd teeb. Sama julm tapatalgu käis mu elus viimati 2 sodiaagiringi tagasi Kuke aastal. Nüüd on jälle Kukk tegutsemas… Naistepäeval jäin ma ilma oma kõige kallimast, nüüd on see, kellega ta oli lahutamatu, nii kaua teadmata kadunud, et tõenäosus, et ta elus on, on väike… Ma ise olen sellel sügistalvisel perioodil esimest korda külmetuse/nakkusega rivist väljas – ja seda ikka täiega. Mind on muudetud enamvähem teovõimetuks – et ma ei saaks ringi tuiata ega töö tegemisele aega “raisata”, vaid oleks kodus paigal ja tegeleks iseendaga. Ma püüan aru saada, mille aru saamiseks mind on koju paigale sunnitud ja miks minu kõige kallemaid mu ümbert üks teise järel ära võetakse.

Ma tean, et Kukk on julm ja konkreetne – kui ise oma elu ei korista ja korrasta, siis tuleb Kukk ja nokib platsi puhtaks ja sul või silmad peaaegu peast. Tööd ta poolikult ei tee – peale seda, kui plats puhas, tuleb ja külvab uued “seemned” asemele. Ise pead siis oma valiku tegema, milliseid seemneid kasvama lased ja millised sinnapaika jätad. Valikuvõimalusi pakub Kukk palju. Kõrge riskiga valikuid. Vaatad oma valikuvariante ja hirmust võib või nutt peale tulla, et aga mis siis, kui valin valesti.

Tegelikult pole olemas valesid valikuid. Igast valikust on midagi õppida ja iga asi on omamoodi kasulik. Need on lihtsalt erinevad teed, ei muud.

Mina ootan neid “seemneid”, mida mu äravõetud kallite asemele külvama tullakse. Kevad, külvi aeg. Eks ma sügisel loendan siis tibusid…

Nädalasõnumi valimine

Foto: Tumblr

Vali endale pilt, mis sind enim lummab. Pildid, mille vahel valida, leiad alljärgnevalt üksteise alt reast, vaata hoolega mõlemat pilti ning keskendu ja tunneta, milline neist sind just praegusel momendil kõige enam enese poole tõmbab/lummab, vali välja see üks ja õige – usalda oma intuitsiooni. Just see pilt, mis sind kõige enam tõmbab, peidab endas sulle mõeldud esimest sõnumit, millele sa sellel konkreetsel nädalal keskenduma või millele tähelepanu pöörama pead. Kui otsid pildilt alateadlikku viidet sõnumile, siis seda pole sul mõtet teha – sealt sa seda ei leia.

Pilt nr 1

Foto: Adnan The Traveller

Pilt nr 2

Foto: A Celebration of Women

Postituse edasi lugemiseks kliki lihtsalt nupukesele: “Loe seda edasi”.

Tagasi

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Eelmine artikkelInglisõnumid naljakuu eelviimaseks nädalaks
Järgmine artikkelHispaania hingemuusik tuleb Eestisse
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

32 KOMMENTAARI

  1. Tänan!Mul oli väga vaja lugeda Teie lugu ja ka sõnumit.Ka minu lähedased kadusid minu kõrvalt,kuigi nad on veel meiega.Uus,mis tuleb Teie ellu,on veel üks hindamatu väärtusega pärl Teie elu pärlikees.Mina pidin nii sügavale enesesse sukelduma kui ma vähegi suutsin antud hetkel ja see eneseleidmine veel jätkub aina.Selles on unustamatuid üllatusi.Armastust,usaldust,usku enesesse ja see on mitte millegagi mõõdetav õnnetunne,kui ohakad muutuvad lootuseks 🍀

    • Mul on südamest hea meel, kui sellest oli kellelegi kasu :) Ise ootan, et näha, mida see Kukk minuga plaanib. Et tal on suured ja kardinaalsed plaanid, ma tean. On aeg. Ma olen seda aega oodanud – aga ma ei osanud oodata, et see vikati välkudes tuleb…

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi