Inglisõnumid Walpurgiöö nädalaks

32
8213

2Sõnumi lugemine

Foto: Hd free wallpapers

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

Kui oled oma pildi ennast jäägitult usaldades, oma intuitsiooni teel välja valinud, kliki sellel, mille tulemusena keerab pilt end ümber ning sulle avaneb pildi taga peituv nädala inglisõnum, millele peaksid/võiksid just käesoleval nädalal rohkem tähelepanu pöörama. Allesjäänud pilt peidab endas sõnumit, millega lähed vastu uuele nädalale.

Kindlasti loe postitus lõpuni, sest postituse lõpus on inglitel sulle saadetud ka lõpusõnum.

Sõnum pildi nr 1 taga

[flippingCard direction=”right” type=”click” border=”0px solid gray” borderRadius=”10px”
background=”white” padding=”0px” textalign=”left”]
[fc_front]

Foto: Adnan The Traveller

[/fc_front]
[fc_back]

On aeg asjad ära teha! Plaanipidamise aeg tuleb selja taha jätta ning viimaks tegudele asuda. Pea kinni oma lubadustest ja kokkulepetest. Lasku detailidesse ja ole põhjalik. Sinu motivatsioon uueneb. Ärireisi võimalus. Kaitseingel on sind saatmas :)

[/fc_back]
[/flippingCard]

Sõnum pildi nr 2 taga

[flippingCard direction=”right” type=”click” border=”0px solid gray” borderRadius=”10px”
background=”white” padding=”0px” textalign=”left”]
[fc_front]

Foto: A Celebration of Women

[/fc_front]
[fc_back]

Braavo! On suure edu ja saavutuste aeg. Inimesed hindavad sind kõrgelt ja su maine on oivaline. Oled teinud õigeid valikuid ja tublit tööd. Võimalik, et saad avaliku tunnustuse osaliseks oma panuse eest, või saad auhinna oma saavutuste eest.

Head uudised on sinu poole teel – mis võib olla nii edutamine kui ka uue töö pakkumine.

[/fc_back]
[/flippingCard]

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

32 KOMMENTAARI

  1. Tänan!Mul oli väga vaja lugeda Teie lugu ja ka sõnumit.Ka minu lähedased kadusid minu kõrvalt,kuigi nad on veel meiega.Uus,mis tuleb Teie ellu,on veel üks hindamatu väärtusega pärl Teie elu pärlikees.Mina pidin nii sügavale enesesse sukelduma kui ma vähegi suutsin antud hetkel ja see eneseleidmine veel jätkub aina.Selles on unustamatuid üllatusi.Armastust,usaldust,usku enesesse ja see on mitte millegagi mõõdetav õnnetunne,kui ohakad muutuvad lootuseks 🍀

    • Mul on südamest hea meel, kui sellest oli kellelegi kasu :) Ise ootan, et näha, mida see Kukk minuga plaanib. Et tal on suured ja kardinaalsed plaanid, ma tean. On aeg. Ma olen seda aega oodanud – aga ma ei osanud oodata, et see vikati välkudes tuleb…

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi