Jahikuu teise nädala inglisõnumid

28
15782
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 6-10 kuupäeva vahel

Foto: Galactic Connection

Selle sõnumiga tahavad sinu inglid sulle meenutada seda, et saaksid tulevikus oma eluga spontaanselt ja sünkroonselt edasi liikuda, pead andestama neile, kes on sulle minevikus mingil moel haiget teinud. Läbi selle andestamise vabastaksid end mineviku energiatest ja kavatsustest. Seda tehes taastad oma elujõu ja vabastad oma tedvuse ning liigud edasi kõrgematele ning puhtamatele vibratsioonidele.

Sul tuleb meeles pidada, et sa ei saa elada täisväärtuslikku elu oma mineviku “haavu lakkudes”, sest need hoiavad sind ainult tagasi ega lase sul kogeda täisväärtuslikku olevikku. Tea, et vimm ja vana viha koormab sinu südant. Inglid soovivad sind vabastada kammitsevatest ahelatest ja selleks ei ole sul vaja teha midagi muud, kui andestada. Andesta kõigile, kes on minevikus sulle haiget teinud viisil, mida pole senini suutnud unustada, aga ära unusta andestada ka iseendale. Samuti paluvad inglid sul endale teadvustada neid negatiivseid ja/või valusaid kogemusi, sest need on sind arendanud, kasvatanud ja muutnud sind tugevamaks. Just need kogemused on teinud sinust selle, kes sa oled täna ja praegu. Kui pead seda kõike meeles, suudad ka andestada palju kiiremini. Kui sa aga ei suuda seda teha ja oled omadega jännis või tunned, et sa ei ole praegu nii väga andestavas tujus, siis lihtsalt „teeskle“ andestamist.

Tea, et isegi andestamise teesklemine annab positiivse käigu ning paneb sinu kõrgemad vibratsioonid tööle. Kui mõtled andestamisele, siis ei tähenda see seda, et sa pead andestama kõik ebaõiglused, mida oled elus kogenud. Ka ei pea sa arvama, et kõigil oli õigus sind haavata – ei üldse mitte! See tähendab seda, et sa oled valmis liikuma edasi oma minevikus tehtud vigadest ning oled avatud kõrgemate ja armastavamate vibratsioonide vastu võtmiseks. Sul tuleb meeles pidada seda, et sa ei saa saavutada midagi, mida sinu süda otsib, kuni sa pole oma „haavade lakkumist“ lõpetanud ja lõplikult andestanud. Kui sa otsid õiglust, siis palu oma inglitelt, et nad sulle seda ka võimaldaksid ning laseksid sul vabaneda sind saatvast ebaõiglusest. Seda tehes tunned momentaalselt, kuidas sul kergem hakkab, sest sinu süda saavutab sügavama/tugevama ühenduse oma kõrgeima Mina ning vaimsete juhendajatega. Kui oled oma “koormast” vabanenud, on ka sinu vaimsetel juhendajatel sind sinu eluteel palju lihtsam edasi saata suunas, mis toob sulle rahu, õndsust ja vaikust. Tea, et sinu inglid on alati sinuga, kui sa neid vajad ja usaldad.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

28 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi