Tagasi
Järgmine

Kõrbekuumus

Päikesetõus kõrbes
Foto: loadpaper.com

Paljud on selle kuumaga hinge heitmas ja ei jõua ära oiata, teised on aga õnnelikud, et lõpuks ometi on soe.

Sellised temperatuurid ja lauspäike nii pikalt olid viimati 2002. Aga siis maikuu veel ei küpsetanud ja juulis oli nädal aega nii 16 kraadiseid ilmu ja laussadude periood. Muru koltus ära (ja siis täiega) ja kaselehed läksid kollaseks ja hakkasid alla pudisema alles augustiks. Mäletan seda eredalt…

Saagid on praegu imelised – ma ei jõua marju ära korjata! Mu sügavkülm on kraami nii täis nagu ta seda iialgi pole olnud! Üle aastate esimest korda proovisin õnne kartulitega ja korraldasin täieliku anarhisti kartulipõllu, loopides kartulid suvaliselt oma õunapuu ja kirsi alla laiali ning kattes need samamoodi vaba käe liigutustega oma kompostihunniku materjali ja mõne kotitäie turbamullaga. Selle peale mühasid kartulipealsed kasvada poolde reide ja praegu õitsevad üksteise võidu. Kirss on segane nagu igal aastal ja mina sain pool kuud end kirsiks süüa. Suislepp püüab vist oma viimased oksad raskuse all ära murda, sest nii suuri õunu pole tema küljes veel olnud ja neid on hullult palju, nii et toppisin talle alla nii mitu tuge kui vähegi leidsin… No eks tema saa ju ka osa tema juurte peale loobitud kompostist ja turbast, mitte ainult kartulid! Nii nagu külvasin, nii ka muldasin täitsa suvaliselt – ja segasel perenaisel on segased kasvandikud… Punased sõstrad upuvad marjadesse…. Vaarikavarred on marjade raskuse all näoli maha või peaaegu maha kooldunud ja marjadest vabanedes ägisevad justkui tänades…

Minu maailmas on imeline aeg!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelMantralaulja Simrit Kaur Khalsa tuleb Eestisse
Järgmine artikkelJuuli lõpunädala inglisõnumid
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi