Kui aprillist saab mai… – inglisõnumid üleminekunädalaks

0
4401
Tagasi
Järgmine

Kas sinu klaas on pooltühi või pooltäis?

Foto: Kiepersol

Me kõik oleme oma elus kogenud perioode, mil maa on külmand ja kärss on kärnas – no tee mis tahad, lihtsalt ei ole jaksu ega vaimu näha asjades midagi positiivset ja nii tundub iga poole peale täidetud klaas olema pooltühi.

Mingid teised perioodid elus – olgu siis armumise aeg, mil kallimale kullase kuu ka selga suudad mõelda, näed vaid pooltäis klaase – igas joonistuses on päike ja negatiivne ei saa üldse sõna.

Kui tunned, et talv on nii füüsilise kui vaimujõu puha välja pigistanud, siis ära raiska aega, vaid võta enda jaoks aega ja luba endale seda, mida armastad – jaluta looduses, loe raamatut, või paremate rahaliste võimaluste korral – käi spaas, lase endale üks korralik massaaž teha, mine teatrisse või kinno… või kui tunned, et pole ammu sõpru näinud ja eriti ei teagi, millega nad üldse tegelevad ja kuidas neil läinud on, siis kutsu nad külla ja korralda üks mõnus õhtu koos sõpradega – võimaluse ja soovi korral grillige, käige saunas, või minge koos näiteks keeglit mängima. Mõnusa ajaveetmise käigus saate ka teada, kuidas sõpradel läheb ja tuulutate end argipäevarutiinist vabaks.

Akulaadimiseks kasuta võimalusel ära tärkavaid loodusande – näiteks noor naat on kasulik salatiks teha – , variante ja võimalusi, kust saada vitamiine, jagub. Ja kui tõesti muud varianti pole, siis poeriiulitel ja turul on ka värsket kodumaist rohelist, millest teha salatit või lisada toitudele.

Ja loomulikult värskes õhus jalutamine tuleb kõigile siseruumides töötajatele, eriti istuva töö tegijatele, eriti hästi kasuks. Aga – ärge suure hurraaga liiga hoogu ka minge, organism ei taha äkki kõike korraga saada, ikka tasa ja targu :)

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSaladus peitub tundes
Järgmine artikkelTarvilised teadmised kodus askeldamiseks ja muukski
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi