1Kuidas parandada looduslikul viisil oma silmanägemist?

Iga inimene teab, et nägemine on üks kallemaid varasid, aga paraku kipub paljudel inimestel vanusega nägemine kehvemaks minema. Samas, kui nägemisprobleemid olid varasemalt peaasjalikult just vanemate inimeste pärusmaa, siis nüüd on hakanud need kimbutama järjest enam ka noori inimesi.

Iga inimene, kes on kimpus mõne nägemisega seotud hädaga, teab väga täpselt, kui tüütu ja väljakutseterikka probleemiga tuleb rinda pista.

Üheks kõige tavalisemaks nägemisega seotud probleemiks on katarakt ehk hallkae. Tegemist on silmaläätse hägustumisega ja tavaliselt areneb haigus aeglaselt ning levinumateks sümptomiteks on: udune pilt, tuhmid värvid, halod valguse ümber ja probleemid ereda valgusega.

Kuigi tegemist on peamiselt vanemate inimeste haigusega, on seda järjest tihedamini ilmnema hakanud ka noortel.

Katarakti ehk hallkae peamisteks põhjusteks on depressioon, diabeet, suitsetamine, pärilikkus ning erinevad silmapõletikud. Kui peaksid kogema nägemisega seotud probleeme, siis esimeseks ja tähtsamaks muudatuseks, mida ette peaksid võtma, on parandada/muuta oma toitumist. Mis tähendab seda, et tarbiksid ohtralt erinevaid köögivilju, puuvilju ja A-vitamiinirikkaid toite.  Eriti oluline on see, et suurendaksid oma toitumises just mustikate, kapsa ja kirsside osakaalu.

Selle asemel, et kasutada apteekides müüdavaid erinevaid silmatilku ja pihusteid, saad ka oma kodus valmistada endale isikliku loodusliku, toimiva ning odava ravimi/leevenduse, kuidas oma silmad tervete ja tugevatena hoida. Usu või mitte, aga parimad looduslikud nägemise parandajad on just roosid ja vaarikad. Näiteks vaarikad on äärmiselt rikkad A-vitamiini poolest. Mõlemad komponendid parandavad nägemist ning tugevdavad veene ning veresooni.

Postituse edasi lugemiseks, kliki nupukesele: “Loe seda edasi”.

Tagasi

Energiavahetus 2017

Foto: Enzo on DeviantArt

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

 

Eelmine artikkelMiks kolm on kohtu seadus ja mis on algaja õnn?
Järgmine artikkelMärtsi lõpunädala inglisõnumid
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

8 KOMMENTAARI

    • Sama teema, kahjuks ei oska öelda, kas rohekae puhul aitab, aga proovida tasub ikka. Võibolla aitab, sest tegemist on sellise hea erinevate silmaprobleemide leevendaja ja raviga. Proovige järgi ja andke teada, kuidas teile pikema kasutuse korral mõjus. Kahju ei tee, aga abi või leevendust võib küll saada

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi