Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 21-25 kuupäeva vahel

Foto: Bruce Mars

Igasugune molutamine ja lakke vaatamine on selleks korraks läbi. Ei mingit igavlemist või vedelemist enam. Sündmused su elus hakkavad kihutama! On aeg kasutada ära elu pakutavad võimalused, seda enam, et Sinu plaane saab nüüd ellu viia. Üldse, sa peaks märkama suurt aktiivsust igas eluvallas. Justkui talveunest ärkaks kõik äkki üles. Rumalusel ja laiskusel pole praegu kohta. Intellekt ja loomingulisus juhivad, seega kiida heaks ebatraditsionaalsed vaatepunktid. Tark ei torma, nii et võta aega valikute hoolsaks kaalumiseks. Nende valikute tagajärgedega pead sa pikema aja jooksul tegelema ja saad neid tunda, nii et kui nüüd ei süvene asjasse ja käigu pealt valid ja otsustad, keerad omale paraja supi kokku. Või… oledki supisõber? Elu-supi, ma mõtlen?

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelAastalõpu Fortuuna tänulikkus
Järgmine artikkelSõnumid taliharja nädalaks
Eloise Leandra
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia