Fortuuna valik

Foto: 7 Themes

Esmalt suured vabandused, et oleme Fortuuna teavitusega veidi hilinenud. Teiseks, suured tänud taaskord kõigile Hingepeegli toetajatele, kes meie tegevusele juulist-septembrini oma energiapanusega õla on alla pannud. Olete meile äärmiselt kallid ja armsad inimesed! Soovime teile kõigile palju armastust südamesse, päikest päevadesse ning kuhjaga unistuste ning soovide täitumisi!

Tänutäheks valis Fortuuna sel korral, läbi juhuslike numbrite kalkulaatori, välja kolm võitjat, kes saavad tänutäheks pisikese üllatuskingituse ja 4 õnnelikku, kes saavad endale isikliku inglihoroskoobi. Kingitused anname soovi korral Tartu piires üle käest kätte ning kaugema nurga inimestele saadame pakiga kas Omniva või Itella pakiautomaati – vastavalt sellele, milline variant kõige enam sobib.

Seekord pälvisid Fortuuna poolehoiu järgmised 4 + 3 õnnelikku inimest:

Üllatuskingitused

Foto: King of wallpapers
  • Ülle Valtna
  • Kertu Seinre
  • Aliis Kase
  • Helen Sootalu

Personaalsed inglisõnumid

Lisaks valis Fortuuna välja veel 3 õnnelikku, kes saavad endale valida ühe endale sobiva kuu kohta, novembrist-detsembrini 2019, isikliku inglihoroskoobi. Inglihoroskoobi saadame võitjatele meili teel.

  • Jana Kokk
  • Renata Vaiksaar
  • Heili Kruusla

PS! Palju õnne kõigile võitjatele! Palun võta oma tänukingi kätte saamiseks meiega kindlasti oktoobrikuu jooksul e-posti: info [ätt] hingepeegel.ee kaudu ühendust ja lepime kokku, kuidas oma kingituse kätte saad. Pakid saadame välja hiljemalt novembris.

Veelkord suured tänud kõigile toetajatele, te olete meile väga armsad, aga seekord oli Fortuuna tahe just selline. Järgmine kord teeb Fortuuna oma valiku juba 31. detsembril. Iga toetus on tähtis ja iga tänuga jagatud energiapanus, tulgu sulle vähemalt 10 x tagasi!

Eelmine artikkelVIDEO! „VABA MEHE TEE“! Ettevõtja Marek Koit: kuidas võtta aega iseendale?
Järgmine artikkelViinakuu 7.-13. kuupäeva sõnumid
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi