Järgmine „Ekstaatiline tants” toimub 27. märtsil Kernu mõisas.

Eelmisest korrast on möödas peaaegu kolm kuud, kuna korraldaja Tiit Trofimov käis pikal rännakul.
Seekordne pidu saab olema veel eriline selle poolest, et Tiit tähistab enda sünnipäeva ja ootab sünnipäevale kõiki, kes temast ja tema tegemistest lugu peavad.

Pidu aitavad üleval hoida viis ägedat ja andekat DJ-d: Rain Tunger, Taivo Peterson, Romet Preisman, Joy Verano ja Raigo Kaljus. Nad kõik on lubanud anda endast 100%, et see pidu saaks olema ülikõva. Peale seda jämmitakse mõnusa elava muusika saatel.

«Kallis sõber, kallis ekstaatik, kallis inimene, kes sa armastad head mussi, avatud ja toredaid inimesi enda ümber, tule kohale ja aita luua mõnus ja ühtne keskond, kus parim pidu saaks loodud meie kõigi ühisloomingust. Pane selga just nii ägedad ja seksikad riided, milles ennast mugavalt ja hästi tunned. Kingituseks oledki sina, kes sa tuled tohale ja toetad seda toredat pidu enda kohaloluga,» ütleb Tiit.

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi