Sõnumid aasta viimase täiskuu nädalaks

0
9688
Tagasi
Järgmine

Kas sa EI või kas sa JAH?

Foto: Gerd Altmann

Kas sa suhtud endasse, oma võimalustesse ja ellu ei positsioonilt: ma ei tea, ei oska öelda, ei saa, ei suuda, ei või jne. – või on sinu maailm üks suur jah: jah, ma saan, suudan, võin, teen, olen? Elu on niigi keeruline ja proovile panev, miks küll sa ise pead olema see, kes endale kaikaid kodaratesse loobib ja vaipa jalge alt tõmbab ja tiibu kärbib? Ole jah inimene. Kasvõi hambad ristis ja ise sellesse alguses mitte eriti uskuv. Aga ole jah inimene! Meie teadvus ei suuda vahet teha tegelikul ja teeseldul. Meie teadvus fikseerib vaid selle, me kas oleme üks suur ei või me oleme ehe jah. Ja siis asub aju tegevusse ja tagab, et mis iganes olukorrad kujuneksid vastavalt sinu eelistusele – kas kõik läheb untsu – või siis hakkavad õnnestuma ka need asjad, mille õnnestumisse sa pole söandanud lootagi, aga surusid kasvõi hammaste vahelt läbi, et jah, ma suudan!

Nii et see, mis sinu elus domineerib või domineerima hakkab, on suure elukunstniku – sinu enda – eelistuse ja valiku tulemus. Kui sulle ei meeldi see pilt, mida näed, asu tegevusse, et tuleviku pilt oleks meelepärasem! Üleöö kõik ja täiesti ei muutu, selge see. Mida kaua külvatud, ei kao sõrmenipsust. Aga – aega võtab, aga asja saab. Usu. Sa ju tahad õnnestuda? Siis õnnestu!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Pilt: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid jõulukuu 6.-12. kuupäevaks
Järgmine artikkelJõulunädala sõnumid 2021
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi