Mõtte- ja emotsionaalväljadest teadlikuks saamine ning nende haldamine

0
2766

2Mõttevälja puhtana hoidmine

Foto: Angry Jogger

Oma mõttevälja puhtana hoidmine ning selle kasutamisest teadlik olemine annab elus juurde väga palju eeliseid. Esiteks saad sa kiiremini või koheselt aru sellest, miks teatud mõttelõng üldse tekkis ning samuti oskad sa seda ka koheselt katkestada, enda mõtteväljast soovimatu ja vananenud prahi eemalda. Samuti ka end täielikult ja kiirelt ümber häälestada (kuhu iganes soov on) ning enda mõtteväljad puhtana endaga ühenduses hoida. Pange tähele, et siinkohal ma ei räägi mõttemustrite allasurumisest, vaid kiiresti läbi töötlemisest (seedimisest) ning seejärel jääkproduktide eemaldamisest ning väljade taaselustamisest. Läbiseedimata mõtted ja tunded hakkavad kuhjuma ja füüsilisi vaevusi tekitama.

Kui mõtteväli on teiste inimeste energeetilist rämpsu täis, siis on väga keeruline kuulda enda teejuhtide ja teiste abiliste sõnumeid või üleüldse selgelt mõelda kooskõlas oma enda tõelise olemusega, sest uus informatsioon ei mahu selles suduses ja tihedas mõtteväljas lihtsalt liikuma ja ruumi ei ole.

Eriliselt ohustatud rühm on veetlevad naised, kes enda mõttevälju hallata ei oska. Paljud neist ajavad sassi enda ja teiste mõtted (ja ka tunded), sest nendega on eeter- ja mõtteväljaga ühenduses igapäevaselt väga palju erinevaid mehi, kes neid ihaldavad.

Sama kehtib ka liialt abivalmite inimeste kohta – nad võtavad teiste tundeid ja mõttemustreid enda väljadesse ega oska neid sealt eemaldada. Kui enda mõtte- ja tundevälju ebavajalikest, parasiitlikest ühendustest mitte puhtana hoida, on inimesel väga raske teada, mida ta tegelikult soovib, sest lõpuks ei tee ta vahet enda soovidel ja väljaspoolt sisestatud mõtte- ja tundeprogrammidel. Sellisel juhul on ülekoormus ja segadus lihtsad tekkima. See on üks põhjustest, miks naistel on tihti “pea laiali” – nad ei halda, juhi, sorteeri teadlikult enda mõttevälju.

Millise inimesega on tervislik üldse ühendus tekitada?

Ühenduse all pean ma siinkohal silmas energeetilist ühendust, kus hakkab toimuma infovahetus ja mina ei usu, et sa iga inimese mõtteprogramme või tundemustreid enda kehasse alla laadida sooviksid. Kas lased madalatel ja haiguslikel sagedustel ja parasiitidel enda väljadesse pesa teha või puhastad selle koheselt? Ehk kui emotsionaalkehas on mürgid ja jääkained, siis see mõjutab ka mõtteid ning vastupidi.

Kust tulevad emotsionaalväljadesse mürgid?

Foto: ascendedrelationships.com

Vihapursetest, pettumustest, kurbusest, haletsusest jne – ehk enamik mürke me loome
enda emotsionaalväljadesse ise (enda mõtete ja reageeringutega). Kahjuks on paljudel veel oskamatus neid koheselt vabastada, et need edasist elu enam ei häiriks. Millegipärast inimestele meeldib kinni hoida vanast, laastavatest ja tiheda olemusega energiatest. Olla puhas tähendab suuremat vastutust, kiiremat arengut ning enda suveräänsuse teadvustamist ja sellega elama õppimist. Kas jääd iseenda peremeheks või oled teiste lükata ja tõmmata?

Emotsionaalväljadega on lood natukene teistsugusemad. See väli on tihedam ja otsesemalt seotud inimese füüsilise ja eeterkehaga. Emotsionaalväli võib samamoodi asetseda erinevates dimensioonides vastavalt arengutasemele. Samuti sellega teadlik tegemine eeldab järjepidevaid uuendusi – laisad inimesed aga seda üldjuhul teha ei soovigi. Nad on alatihti väsinud ja mossis, depressiivsed, aga samas ei võta nad aega, et endaga sügavat sisetööd teha, mis sisemise vabaduse ja rõõmu tooks.

Miks need vihapursked, pettumused, kurbus jne üldse emotsionaalvälja kinni kinni jäävad? Sellepärast, et inimene ei oska enamasti neid energiaid teadlikult enda kehast ja väljadest vabastada, aga organid ei jaksa neid lõpmatult endasse koguda, muidu lõppude lõpuks maks plahvataks vihast, neerud hirmust, pankreas stressist, kopsud kurbusest jne. Loodus on loonud organismi selliselt, et see omavahel suhtleks ja et alati toimuks liikumine. Kui sina lood (või võtad omaks kusagilt mujalt) mingi tunde enda kehasse, on see sinu vastutada, mida selle tundega teha. Sa võid valide sellel tundel lõhkuda ja piinata ennast kuni surmani. Paljud inimesed lausa naudivad valu ja haletsust, sest selle kaudu saavad tähelepanu ja energiat teistelt inimestelt.

Vanad mustrid

Kui inimeses hakkab esile kerkima vana muster (mistahes hirm, kurbus, viha või muu tunne), siis on selle inimese enda teha, kas ta jätab need energiad enda organeid ja väljasid halvama ning enda elu juhtima või tegeleb nende algpõhjustega teadlikult ning vabastab soovimatud mustrid ja energiad ning loob sinna asemele kõrgsageduslikud, toetavad ja hoolitsevad energiad, mis teda ennast võimendavad ja ümber transformeerivad. Näiteks mõtteliste programmeeringute sisestamisega, afirmatsoonidega, teadliku sise-energia juhtimise, kõrgsageduslike tervendavate mustrite sisendamise läbi abiliste abiga kõrgematest dimensioonidest jne.

Mõni arvab kindlasti nüüd nii, et “Väga hea! Tellin endale emotsionaalvälju ja mõttevälju puhastava seansi ja siis saab minu elu korda!” Ei, kallikesed. Inimese võib teha ka kristallselgeks, DNA transformeerida puhtaks 12-haruliseks valguse kandjaks, aga kui ta
seda puhtust hoida ei oska, siis võib ta olla juba järgmine päev haige ja jõuetu.

Mina ei ole kindlasti esimene, kes võrdleb bio-energeetilise puhtuse hoidmist igapäevase duši all käimisega. Pesemas võiks käia ikka iga päev. Enda bio-energeetiline puhtus võiks saada sama tüüpiliseks osaks inimese igapäeva elus nagu seda on hammaste pesemine, habeme ajamine, vetsus käimine, söömine jne. Sa ei lähe ju tööle pesemata hammaste, pesemata pea ja 4 päeva vanade haisevate trussikutega. Miks siis käid nii hoolimatult ringi enda bio-energeetiliste väljadega? Sa ei ole siga. Sa oled mitmedimensionaalne intelligentne inimene!

Anonüümne lugeja

Järgmine

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Eelmine artikkelEmadepäeva nädala inglisõnumid
Järgmine artikkelLehekuu kesknädala inglisõnumid

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi