Tagasi
Järgmine

Jumalanna neiu faas

Foto: Josephine Wall

Ostara on aeg, kui jumalanna on oma neiueas. Täis elujõudu, viljakust, potentsiaali, on avatud ja valmis kasvule, arengule ning taassünnile. Jumalanna neiufaas kujutab endas lapsepõlve ja selle puhtust ning süütust. See on aeg, kus naisel on unistused ja soovid, mida ta edasi teha tahab ja kuhu edasi jõuda.

Mütoloogia kohaselt on see on aeg, kus jumalanna võib olla enesekeskne ning äärmiselt keskendunud oma unistuste ja soovide ellu viimisele. Kui jumalanna on endasse süüvinud ja ei pane tähele, et tema aeg on käes, siis võib ta oma saabumisega hilineda. Müüdi kohaselt on seda varem juhtunud, kus jumalanna magas oma saabumisaja maha ning lasi talvel kauem kohal viibida ning see läks peaaegu maksma pisikeste linnukeste elu. Kuid oma saabumisega suutis ta linnukesed päästa, pakkudes neile soojust ja muutes nad jänesteks.

Kevadine jumalanna tuletab sulle meelde sinu sees pesitsevat maagilist last. See on aeg, mis on inspireeritud kasvama ja arenema hakkavast ümbrusest. Kätte on jõudnud aeg, mil tuleks üle vaadata oma unistused, mida oled tahaplaanile lükanud ning anda neile võimalus kasvada. Samal ajal, kui tood oma kauged unistused uuesti esiplaanile, vaataksid üle ka selle, kas sinu unistused ja soovid on puhtad ning isetud ega põhjusta kellelegi halba. Pea meeles, et unistuste ja soovide ellu toomine on igati õigustatud tegevus, aga selle käigus ei tohi keegi teine kannatada!

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKevade alguse nädala inglisõnumid
Järgmine artikkelKevadkoristus loits
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

3 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi