4Oled sündinud 11-15 kuupäeva vahel

Foto: Sathish Kumar Periyasamy

Kui oled otsinud taga midagi, mida ei ole osanud sõnadessegi panna, siis nüüd saad sa aru, mida sa oled taga ajanud ja mis on sind viimane aeg rahutuks muutnud. Kui võtad enda jaoks aega, et jalutada looduses, kuulata looduse hääli, nuusutada nii mulla, puulehtede kui kelle iganes õite lõhnu, vaadata kõiki värve ja värvivarjundeid, valguse ja varju mänge, mida loodus pakub, tunned sa, et oled pärale jõudnud – see oligi see, mida otsisid ja vajasid, aga ei saanud aru, mis see on. Niisamuti võib sulle äratundmine tulla, kui võtad kätte spirituaalsusega tegelemise – kas loed- vaatad-kuulad midagi temaatilist või võtad mõnest üritusest osa. Tunned, kui õnnelik sa oled ja leiad endas jõudu edasiminekuks ja soovitu saavutamiseks. Sinu lahkus ja suuremeelsus avaldavad muljet, kuigi sinu enda jaoks pole sinu tegudes midagi erilist.

Tasakaalupanus

Pilt: Pixabay

Kui oled tundnud, et Hingepeegel on olnud sulle toeks – vaikselt, märkamatult, aga täpselt õigel ajal –, siis saad omalt poolt toetada selle ruumi jätkumist ja kasvu. Iga panus loob midagi enamat kui näha oskame – see aitab hoida avatuna tee sisemisele valgusele. Kaks korda aastas, 1. juulil ja 31. detsembril, loosime tänutäheks toetajate vahel välja kingitusi, mis kannavad edasi ühendust ja sooja südamesoojust. Külgetõmbeseaduse kohaselt: „Universum reageerib sinu vibratsioonile, mitte sinu sõnadele.“ – Abraham Hicks. Kui soovid rekvisiite kopeerida, siis leiad need kopeeritavalt Hingepeegli FB lehelt. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Iga tehtud panus annab ühe hääle loosimisel – see tähendab, et kui toetad meid korra, saad ühe loosihääle; kui toetad meid kahekümnel korral, saad koguni 20 loosihäält.

Eelmine artikkelKõva ja pehme kuuseis juulis 2025
Järgmine artikkelJuulikuu taroskoop 12 tähemärgile ja Fortuuna õnneloos
Eloise Leandra
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia