Ära kaota oma sisemist last!

0
3526

3Varu aega mängimiseks

Foto: Psychics Universe

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

Mängimiseks aja leidmine on teinekord paras peavalu, küll ei viitsi, ei jõua, ei taha, tahaks lihtsalt olla jne, jne. Samas teadlased on avastanud, et mäng aitab ravida stressi. Mõtle enda jaoks läbi, mida tähendab mängimine sinu jaoks ja tee selleks aega! Vahest igavates loengutes või midagi kirjutades kipub igav olema ning siis on mul lapsest peale olnud komme mängida üksi või naabriga kartulikuhja või laevade pommitamist vms.

Ole sina ise

Pilt: Redbubble
Pilt: Redbubble

Just nimelt, ole sina ise, küll tuleb aegajalt seda mõõdukalt timmida lahkuse ja tähelepanelikkusega, kuid ära kunagi lase inimestel kahelda oma motiivides või arvamustes. Ole selline “mida näed, seda saad” inimene ja mis veelgi tähtsam, hinda sama omadust ka teistes. Kui sa ei ole sellega harjunud ning oled terve elu pidanud teiste ees teesklema, siis endaks olemine nõuab väga suurt julgust. Õnneks ei ole ma oma elus pidanud väga teesklema, olemaks keegi teine, kes ma tegelikult ei ole. Mulle meeldib olla selline nagu ma olen, veidi pöörane, lõbus, üliemotsionaalne, julge ja mõne arvates kindlasti ka kohutavalt tuulepäine ning napakas…

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi