1Mida, kuidas ja kas uskuda?

Foto: Jacob Abshire

Iga inimene tahab, et alanud aasta tuleks temale parem kui eelmine ja see soov on igati loomulik. Seepraäst on maailmas ka nii palju erinevaid horoskoope, kust kõik endale ka midagi soodsat ning soovitut välja lugeda saaksid. Kuid väga paljud horoskoobid on minu jaoks veidi „imelikud“ just seetõttu, et horoskoobi kirjutaja on lähtunud oma isiklikust suhtumisest teatud tähemärkidesse ning vastavalt sellele „ennustab“ igal aastal just neile tähemärkidele tuld ja tõrva… Olen ka ise üks selle tuld ja tõrva ennustatava tähemärgi omanik, aga võin südame rahuga öelda, et see ei kehti minule. Mina ise määran selle, milliseks kujuneb minu aasta, kas selles on siis tuld ja tõrva, või ohtralt küllust, armastust, eneseteostusi jpm head ja kaunist. Seda soovitan teha ka sinul, usu seda, mida sina uskuda tahad ja ära lase kellelgi teisel öelda endale seda, mida nemad tahavad/ennustavad, et sina sel aastal kogeksid. Inimese aju on väga lihtne programmeerida ja kui sa lähed nende programmeerimiste õnge, siis seda lihtsam on sinuga ka manipuleerida.

Võta või peavoolumeedia, millal sa lugesid või nägid seal midagi positiivset, mis sinu meeli ülendas ja sind end paremini tundma pani? Suudad sa seda enda jaoks välja mõelda? Kuna ma ei vaata ega kuula juba väga pikka aega tahtlikult peavoolumeediat, siis minu elu on selle võrra palju positiivsem, parem ja ka rõõmsam ja täis elurõõmu, mitte nende poolt külvatud muret, kaost, valu, viha jpms negatiivseid emotsioone. Kui üldse end programmeerida, siis positiivselt ja mitte negatiivselt.

Ühesõnaga, elu on täpselt selline nagu sina sellel enda jaoks olla ja tulla lased. Kas sa tahad ja arvad, et uus aasta on sinu jaoks täis armastut, õnne, küllust, rikkust, edu, heaolu, õndsust, kuhjaga positiivseid emotsioone ning kogemusi jne või arvad/tahad, et alanud aasta on sinu jaoks täis vaesust, viletsust, tuld, tõrva, kannatusi, negatiivseid kogemusi, -emotsioone jne? Valik on sinu!

Ütlen veel kord, et mitte ühegi inimese saatus ei ole eales olnud kivisse raiutud, ei tähtede ega kellegi/millegi teise poolt. Jah, me kõik oleme siia ilma sündinud ainulaadse saatusega, aga saatus, mis meil sünniga kaasa antakse, on alati täis head ning paremat, küllust, rikkust, edu, armastust, õndsust, positiivsust, aga milliseks me oma saatuse ja elu elame, oleneb meist endist. Meil on eluteel palju teid, mida mööda minna, kas valime selle õige, mis on meile sünnisaatuse poolt määratud, või hakkame kondama läbi neid võpsikuid ja raskeid radu, mis meid oma teelt kõrvale juhivad või ahvatlevad oma andidega – need kõik on meie valikud. Valikud, kas tahame oma ellu lihtsat, ilusat ja armastust, edu, õnne, rõõmu täis saatust või tahame kogeda erinevaid õppetunde. Tea, et igalt rajalt on alati palju erinevaid teeotsi sinu õigele teerajale tagasi, lihtsalt leia üles see õige ja mine oma sünnirajale tagasi.

Foto: Disrupts
Foto: Disrupts

Mis mulle inglite juures kõige enam meeldib, on see, et nemad ei ennusta kellelegi halba ega viletsust, raskusi või negatiivseid kogemusi. Inglid annavad sulle alati näpunäiteid selleks, kuidas oma elu õigele teerajale tagasi saada, et saaksid taaskord hakata elama kooskõlas oma sünnisaatusega.

Seekord saatsid inglid igale tähtkujule eraldi ka pisikese sõnumi selleks, milliseks kujuneb konkreetse ttähemärgi all sündinutele alanud uus aasta.

Mida inglid tähemärkidele uueks aastaks ennustasid, saad teada, kui klikid nupukesele. “Loe seda edasi”.

Tagasi

Energiavahetus 2017

Kui leiad, et meie tegevus väärib sinu toetust, siis oleme sulle sinu energiapanuse eest ülimalt tänulikud. Oma energiavahetust saad jagada sinule sobiva pangalingi kaudu ning kasuta selleks rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE247700771001908595 (LHV) või EE212200221058508715 (Swedbank) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.
Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis iga kolme kuu tagant: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, loosime oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad kingitused. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

lhv seb swed nordea

 

Eelmine artikkelAastalõpu Fortuuna
Järgmine artikkelInglisõnumid – 2017. aasta esimeseks nädalaks
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

19 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi