Tiit Trofimov korraldab 18. oktoobril järjekordse ekstaatilise tantsuõhtu Saue mõisas.

See on üritustesari, kus tullakse kokku selleks, et end täiesti kainena olles mõnusalt ja vabalt tunda ning kohtuda südames ja armastuses teiste inimestega. See on koht, kus saab ühiselt luua mõnusa ja turvalise atmosfääri. DJ Romet Preismann oskab hästi rahvast üles kütta.

„Kui eelmine kord sai Saue mõisal katus pealt tõstetud ja kõik koos tantsides kosmosest läbi käidud, siis mu kavatsus on pakkuda teile kõigile parimat, mis minust sellel hetkel läbi voolab, et saaks sündida midagi taolist või veel paremat,“ on Romet öelnud.

Pakutakse toorkakaod, smuutisid ja ekstaatilisi teesid, nagu alati. Pidu lõpeb elava muusikaga.

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelViinakuu 7.-13. kuupäeva sõnumid
Järgmine artikkelVIDEO! „VABA MEHE TEE“! Tõnu Talimaa: oleksin nagu kolm elu praeguses elanud

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi