Linaseemned kalli kreemi asemel

1
30102

1Linaseemned ja -õli

Foto: Innatia

Alati ei pea kasutama naha noorena hoidmiseks kalleid firmakreeme, saab palju lihtsamalt ning tuleb tõdeda, et ka tõhusamalt hakkama.

Kindlasti tead, et linaseemnetel on põletikuvastane toime, lisaks on nad pungil asendamatuid rasvhappeid, mida organism vajab. Need on ainult paar näidet sellest, miks sa peaksid/võiksid asendada oma kallid firmakreemid linaseemnete vastu, sest ka kõik kallid kreemid sisaldavad neidsamu koostisosi, lisaks lubavad kreemitootjad, et seda kreemi kasutades muutub sinu nahk siledamaks, selgemaks ning sisuliselt veatuks. Ainult, et siinkohal maksad kreemi ostes ka firma logo eest sina, kui võid samad tulemused saavutada palju soodsamalt ning lisaks ilma keemiata.

Linaseemned kui ka linaseemneõli on kosmeetikatööstuses tuntud kasutustleidvad, sest tegemist on nii nahale kui ka tervisele kasulike komponentidega ning mõlemad saavad muuta naha pehmemaks, siledamaks ning löövad naha särama.

Oma kõrge põletikuvastaste näitajate tõttu aitavad linaseemned vähendada nahal ärritust, punetust, põletikku, nahalööbeid. Nende eemaldamiseks kasutatakse pealemäärimiseks nii linaseemnejahu kui ka linaseemneõli. Kui vaevled kroonilise akne, roseaakea, dermatiidi käes, siis võid abi leida just linaseemneõlist. Määri probleemset piirkonda vähese linaseemneõliga ja pikema kasutuse korral peaksid oma probleemile leidma leevendust või isegi sellest vabanema.

Miks on siis linaseemned paremad kui kallis kreem?

Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Loe seda edasi”

Tagasi

Soovid meid toetada, vali endale sobiv pangalink ning kasuta rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE212200221058508715 (Swedpank) või EE247700771001908595 (LHV) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist on sinule enim kasu olnud”. Iga kolme kuu tagant loosime oma toetajate vahel tänutäheks välja väikesed kingitused. Tulgu iga sinu annetatud summa sulle vähemalt 10x tagasi!lhv seb swed nordea

 

Eelmine artikkelKodune tsöliaakia kiirtest – arvustus
Järgmine artikkelMillised on emotsioonipõhised valud
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi