Inglisõnumid aasta viimaseks superkuu nädalaks!

25
13992

3sõnumi lugemine

Foto: Silver Raven Wolf

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

Kui oled oma pildi ennast jäägitult usaldades, oma intuitsiooni teel välja valinud, kliki  pildil, mille tulemusena keerab see end ümber ning sulle avaneb pildi taga peituv nädala inglisõnum, millele peaksid/võiksid just käesoleval nädalal rohkem tähelepanu pöörama. Allesjäänud pilt peidab endas sõnumit, millega lähed vastu uuele nädalale.

Kindlasti loe postitus lõpuni, sest postituse lõpus on inglitel sulle saadetud ka lõpusõnum.

Sõnum pildi taga nr 1

[flippingCard direction=”right” type=”click” border=”0px solid gray” borderRadius=”10px”
background=”white” padding=”0px” textalign=”left”]
[fc_front]

Foto: Intra Wallpaper
Foto: Intra Wallpaper

[/fc_front]
[fc_back]

Mida sa ihaldad?

Selle sõnumiga annavad inglid sulle teada, et sul on võimalus elada sellist elu nagu sina seda tahad. Kui oled endale selgeks teinud, mida sa tegelikult saada tahad. Teadvustad endale, et sa väärid ja oled valmis vastu võtma seda, mida soovid. Niipea kui seda teed, manifesteeruvad kõik sinu soovid justkui läbi maagia. Nii lihtne see ongi.

Inglid toovad selle sõnumi sulle seetõttu, et sa oled oodanud seda märki nii kaua oodanud, mida peaksid järgmisena ette võtma. Pea meeles, et see oodatud vastus tuleb sinust enesest. Enne, kui midagi muutuda saab, pead sa otsustama, mida sa siis tõeliselt saada tahad. Selleks, et selgitada välja oma tõeline südamesoov, on sul kõige lihtsam mediteerida ja tea, et sa väärid alati parimat!

Vihjed

  • Kasuta oma soovide välja selgitamiseks positiivseid afirmatsioone ja visualiseerimisi.
  • Tee endale selgeks see, mida sa TÕELISELT tahad.
  • Vabasta kõik oma süütunded ja hirmud küsimaks seda, mida tahad.

 

[/fc_back]
[/flippingCard]

Sõnum pildi taga nr 2

[flippingCard direction=”right” type=”click” border=”0px solid gray” borderRadius=”10px”
background=”white” padding=”0px” textalign=”left”]
[fc_front]

Foto: Wall Fon
Foto: Wall Fon

[/fc_front]
[fc_back]

Õige ajastus

Inglid tuletavad selle sõnumiga sulle meelde seda, et oluline on ajastus. Kuigi sa võid olla valmis liikumaks edasi, siis Universumil on sinuga hoopis paremad plaanid. Peamine on see, et sa säilitaksid oma kindla ning usaldusliku suhtumise. Ära anna alla ning jätka oma unistute ja eesmärkide poole pürgimist.

Inglid ütlevad, et usaldades oma intuitsiooni, viib su tee ainult üles ning järjest enam sinu elueesmärgile lähemale. Kui näed oma vaimusilmas või unes, et lähed trepist üles, siis tea, et see on sulle märk sellest, et oled oma eesmärkide ning vaimse arenguga harmoonias. Kui aga näed, et oled trepist alla tulemas, tähendab see seda, et liigud oma unistustest ja eesmärkidest järjest enam eemale ning võib juhtuda, et pead oma teekonda otsast peale alustama selleks, et õppida sulle saadetud õppetundidest kõik vajalik ning midagi vahele jätmata. Kui seisad trepi viimasel mademel ja vaatad alla viivaid astmeid, tähendab see seda, et oled otsustanud muuta oma vanu harjumusi ja uskumusi. Samuti võid vajada endasse süüvimist selleks, et siseneda oma sügavaimatesse emotsioonidesse. Leia üles need blokeeringud, mis sul sel teekonnal tekkida võivad, ning lase neil minna. Võtmesõnaks on üks samm korraga… Sa oled avastamas uusi vaimse mõistmise tasandeid.

[/fc_back]
[/flippingCard]

Need on sinu inglite põhisõnumid sulle, kallis Hingepeegli lugeja, just selleks maagiliseks jõulukuu kesknädalaks. Kas sa oma inglite saadetud sõnumeid/juhiseid ka kuulda võtad, on juba sinu otsustada. Ära unusta, et järgmiselt leheküljelt leiad ka inglite saadetud lõpusõnumi.

25 KOMMENTAARI

  1. Kui me vaid oskaksime tähele panna ja lugeda märke ja sümboleid, mida me teele saadetakse, kui kuulaksime oma südamehäält, oleks elu palju lihtsam ja pingevabam. Aga paraku on see tagantjärgi tarkus. Sageli saamegi aru, mida meile öelda tahetakse, aga oma isepäisuses teeme ikka teisiti. Inimene on juba selline olend, kes ei õpi ka omaenda vigadest. Vaimsuse suunas on arenemisruum veel üüratu, sest mida suurem on teadmiste meri, seda pikem teadmatuse rannajoon.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi