Sõnumid õiekuu lõpunädalaks ja piimakuu alguspäeviks

0
18991
Tagasi
Järgmine

Medali kaks külge

Foto: Fathromi Ramdlon

Kes meist ei tahaks olla teistest erinev, omanäoline? Tundub ju olema tõsine pluss ja midagi, mille poole püüelda ja mida endas säilitada? Eraeluliselt ja loomingulisuses üldiselt nii ongi. Aga kui satud olukorda, kus tegevus on häälestatud sellest keskmisest, eristumatust inimesest, siis kisub asi jamaks. Jalanõude, riiete muretsemine, kui sinu mõõdud on ebastandardsed, on keeruline ja rätsepale – õmblejale – kingsepale maksmine eritellimusel töö eest läheb maksma rohkem, kui suur osa inimesi endale lubada saab.

Sama jama on ka siis, kui tuleb kokku puutuda meditsiiniga. Kui sul tekivad ei tea millest mingid seletamatud nähud, mida keegi seletada ei oska. Sina oled kui elav laip, ei ela ega sure – ja arstid laiutavad käsi ja saadavad sind järjekordse kolleegi juurde, kes laiutab samamoodi käsi – kas pole üldse tema pädevusala teema või siis need normist kõrvalekalded mis sul on, need ei saa ju ometi selliseid sümptome tekitada nagu sul on. Aga sina sured 24/7, kuigi tahad täiel rinnal elada ja püüad seda kogu hingest, aga aina varised uuesti kokku ja oled üdini õnnetu, et miks sina, miks nii, milles asi… Otsid seletust, lahendust, loed, guugeldad, loed veel, arutad, otsid inimesi, kes võiks teada… ja ikka ei midagi. Oled nii eriline, et kõik ainult kehitavad õlgu ja laiutavad käsi, sest pole kunagi midagi sellist varem kohanud ja ei oska sinuga mitte kui midagi pihta hakata. Siis on küll tunne, et kingiks selle eripära ära kõige täiega ja oleks see märkamatuks jääv hall hiir, kes ei pea end oimetuks võimlema, püüdes iga päev kus iganes selgeks teha, et sulle see või teine või ei tea mitmes asi, mis kõigile teistele sobib, sulle kohe kuidagi ei sobi, ilma tõsiseid probleeme tekitamata…

Mida aga igaüks meist teab… Naabrid. Üks tahab vaikust ja rahu, teine tahab seltskondlikku elu ja muusika kuulamist, nii et aknad värisema kipuvad. Ühe poolest võib või pomm kõrva ääres plahvatada, see ei kuule midagi, teine ehmatab iga krõpsu peale üles.

Paraku pole reaalne enne kolimist käia läbi kõiki lähinaabreid ja uurida, mis on nende eelistused ja harjumused, millega igapäevaselt enim kokkupuuteid saab olema, ehk on pind, millelt hakkavad kujunema sõprussuhted või konfliktid. Ka ei päästa soovitus, et “ära siis suhtle”. On inimesi, kes ronivad või jalgupidi selga ja ei võta kuulda, kui sa viisakalt või oma arust end juba hingetuks karjudes annad mõista, et jäta rahule, mine ära… Uskumatult palju on neid, kes ütlevad “vabandust” ja jätkavad oma endist käitumist sealt, kust katki jäi ja ei saa absoluutselt aru, miks nende peale kurjad ollakse. Nõnda on väga keeruline leida omale sobilikku keskkonda, kui sa oma eelistustega ei kuulu sellesse halli massi, ei ole “keskmine inimene”, oled omanäoline, eriline.

Aga kui sul on õnn olnud leida omale sobilik keskkond kodus ja tööl, siis lööb kogu omapära õitsema ja väga paljud tunnevad sellest rõõmu, et sa oled sina ise, just selline kui oled ja oled endaks jäänud hoolimata kõigest, millest elus läbi oled tulnud. Need päikeselised hetked on need, mis annavad jõudu edasi minna ja püüda :)

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2019

Foto: Somananda

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelInglisõnumid maiuskuu 20.-26. kuupäevaks
Järgmine artikkelKõva ja pehme kuuseis juunikuuks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi