Inglisõnumid hingekuu teiseks nädalaks

0
18643
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 6-10 kuupäeva vahel

Telefoni operaatorid olid inimesed, kes lülitasid kõnesid omavahel. Mitte veel väga hiljuti olid ka Eestis kaugekõne operaatorid, enne kui tehnoloogia edasi arenes ning ei pidanud oma kõnet ootama.

Praegu sobib Sulle enim grupis tegutsemine.  Laienda oma sõpruskonda või liitu mõne grupiga. Kõrge moraali ja terviklikkusega grupiga liitumiseks on praegu on sobilik aeg. Vaata üle mis iganes reeglid, piirangud ja piiratud uskumused, mis on seotud sinu praeguse olukorraga, et olla kindel, et need on õiglased kõigi seotud isikute suhtes. See võib kõrvaldada kõik senised takistused sinu soovide täitumise teelt.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi