1Mõttemöll

Foto: Funnyjunk

Kuna mul peas on hetkel mõtete täielik virr-varr, siis otsustasin, et ei kirjutagi lihavõttenädalaks pikka eessõna ning palusin selle asemel hoopis inglitelt selle nädala võtmesõnumit.

Sõnumitele pilte otsides jäi mulle täiesti juhuslikult ette just see, päises olev, võimas foto, mis mind hingeni kõnetas ja kas see sind kõnetab või mitte, tunned ise kõige paremini.

Võtmesõnum

Harvard Business Review

Kui visualiseerid endale soovitud lõpptulemust, siis jõuab sinuni ka see õige tegevus, kuidas lõpptulemuseni jõuda. Kui soovid tunda end hästi, siis juhivad sinu mõtted sind selleni, kuidas sa seda saavutada saaksid ning vastavalt sellele jõuad ka sellele kõige õigemale tegevusele, mis sulle kõike seda pakub. See see sinu poolt valitud tegevus on alati täis rõõmu ja õnne. Lase endal olla õnnelik!

Egas midagi, nüüd siis selle nädala sõnumite juurde ja vaatame, milliseid sõnumeid inglid selleks mahlakuu nädalaks toovad. Selleks ei ole sul vaja teha midagi muud, kui klikkida nupukesele: „Loe seda edasi“.

Tagasi

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Eelmine artikkelPaiselehe raviomadused
Järgmine artikkelInglisõnumid naljakuu eelviimaseks nädalaks
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

19 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi