Taroskoop maikuuks

10
35378
Tagasi
Järgmine

Selgituseks

Üks lugu, mis kindlasti on igale eestlasele kõrvu jäänud, on Uno Loobi poolt legendaarseks lauldud estraadiklassika “Mis värvi on armastus”. Paljud pakuvad esimese hooga, et armastuse värv on punane, kuid loogilisem tundub olevat roheline, sest südametšakra energiakeskuse värv on roheline ning ka tärkavad taimed kevadel on rohelised. Tundub, et just rohelisel ajal on inimesed kõige õnnelikumad, kuna südamed on täis armastust. Roheline värv on kõige harmoonilisem ja tasakaalustatum kõigist Universumi värvidest. Roheline mõjub rahustavalt ja neutraalselt ning seetõttu mõjub ka jalutuskäik keerulisel eluperioodil loodusesse tasakaalustavalt.

Foto: Stylonica
Foto: Stylonica

Mis on tähtis, arvestades sinu praegust olukorda ning millele tuleks mais tähelepanu pöörata, saad lugeda allpool olevas taroskoobis. Lisaks on peidetud sõnumite alla ära toodud ka märksõnad. Neid märksõnu lugedes võid võtta esimest pähe torkavat mõtet või pilti kui sõnumit sinu alateadvuse poolt.

Selleks, et lugeda oma maikuu taroskoopi, pole sul vaja teha muud, kui valida rippmenüüst oma tähemärk.

Tagasi
Järgmine


lhv seb swed nordea

 

Eelmine artikkelInglisõnumid maikuu I pooleks
Järgmine artikkel12 ülemaailmne alasti aianduspäev
Olen 24 aastane rakenduskõrgkooli lõpetanu, keda huvitab eneseareng, alternatiivravi võimalused ja tervislik elustiil. Samuti käin ma krsitallteraapia koolitustel ning tegelen mediteerimisega.

10 KOMMENTAARI

  1. Tänan!! Vähi märgi juurde leitud pilt on TÄPSELT nagu minu muinasjutu mälupildist (ja see mõjub maagiliselt). Hämmastav.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi