Inglisõnumid südakuu 14.-20. kuupäevaks

0
20648
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Läinud ajad ja kohad kerkivad esile sinu mälestustes. Niisama nad seda ei tee – neis võib peituda vihje sellele, mis ees ootamas. Aga võibolla on selleks ammune teema, mis vajab lahendamist… Võimalik on nii see, et kas sina võtad ühendust vanade sõprade või kallimatega minevikust või teevad seda nemad. Ka uued tuttavad võivad tunduda vanade tuttavatena.

Lisaks minevikule osutuvad olulisteks seosed lastega – kas siis laste mõju sellele olukorrale või lapselik süütus või süüdimatus on samuti olukorraga seotud.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2019

Foto: Somananda

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelVestlusõhtu “Must ja Valge” külaliseks on Epp Kärsin
Järgmine artikkelEkstaatilisel tantsul valib muusikat Romet Preismann
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi