3Sõnumi lugemine

Foto. The Spirit Science

Kui oled oma pildi ennast jäägitult usaldades, oma intuitsiooni teel välja valinud, kliki sellel, mille tulemusena keerab pilt end ümber ning sulle avaneb pildi taga peituv nädala inglisõnum, millele peaksid/võiksid just käesoleval nädalal rohkem tähelepanu pöörama. Allesjäänud pilt peidab endas sõnumit, millega lähed vastu uuele nädalale.

Kindlasti loe postitus lõpuni, sest postituse lõpus on inglitel sulle saadetud ka lõpusõnum.

Sõnum pildi nr 1 taga

[flippingCard direction=”right” type=”click” border=”0px solid gray” borderRadius=”10px”
background=”white” padding=”0px” textalign=”left”]
[fc_front]

Foto: Stylonica

[/fc_front]
[fc_back]

Oled loomulik nõustaja, kes kuulab inimesi ja pakub neile lohutust ning häid sõnu, mis tulenevad su omaenda kogemustest. Ava oma meel teiste ideedele ja ole heakskiitev nende suhtes, kes sinust erinevad.

Praegu võib olla õige aeg hakata vabatahtlikuna tegema heategevuslikku tööd, et aidata neid, kes pole nii õnnelikud, kui sa ise. Sulle võib oivalist nõu anda keegi, keda võid täielikult usaldada. Järgi seda nõuannet hoolikalt.

[/fc_back]
[/flippingCard]

Sõnum pildi nr 2 taga

[flippingCard direction=”right” type=”click” border=”0px solid gray” borderRadius=”10px”
background=”white” padding=”0px” textalign=”left”]
[fc_front]

Foto: 7 Themes

[/fc_front]
[fc_back]

Ära unusta nautimast aega teistega koos. Sul on nii palju anda, olgu selleks siis pere, sõbrad või need, kel pole elus nii vedanud. Kohtle kõiki väljakutseid mõistvuse ja soojusega, kuid samuti kindluse ja leidlikkusega.

[/fc_back]
[/flippingCard]

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Eelmine artikkelMõtte- ja emotsionaalväljadest teadlikuks saamine ning nende haldamine
Järgmine artikkelMaikuu eelviimase nädala inglisõnumid
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

32 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi