Sõnumid 15.-21. küünlakuu päevaks

0
16429
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: S. Hermann & F. Richter

Töödel ja tegemistel on erinevad etapid nagu looduses viljade arengul ja küpsemiselgi. Selle järgi kui suur, lopsakas ja värviline on õis, ei saa veel ennustada, milline või kui suur vili tuleb. Pihlakamarja õis on umbes sama suur kui õunapuuõis, aga kui väikseks jääb pihlakamari ja kui suureks võib kasvada õun! Ometi võib mõlemast õiest saada vili peale seda, kui õis on ära õitsenud ja õielehed langetanud. Niisamuti jäävad langenud viljadest järele seemned, millest saab alguse uus eluring. Töö saab tehtud, valmis – ja sellest jääb järele see iva, seeme, millest võib alguse saada uus töö, uus projekt… Oled oma tähelepanu koondanud tööle ja tööga seotule, mõtiskled ka karjääri teemal. Tähelepanu keskpunktis on suhe, milles oled ennast proovile pannud. Sind võib ees oodata imeline elumuutus ja ei maksa imestada, kui saatus on sinu suhtes armuline.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Pilt: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi